Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak nekem furcsa, vagy...

Csak nekem furcsa, vagy maradi lennék?

Figyelt kérdés
Teljesen általános, elfogadott dolog, hogy 12,13 éves GYEREKEK (!!!) már azon morfondíroznak, hogy el kéne veszíteni a szüzességüket? Én csak dobálom itt a hátasokat a kérdéseket nézegetve...valaki meg tudná mondani, hogy a világ megy rossz irányba, vagy esetleg én nem tudok lépést tartani
2014. febr. 14. 08:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Lehet lepontozni, de ettől még ez a helyzet.

A világ megváltozott: tény. A szülő feladata erre felkészíteni: tény. Ha nem teszi, a barátnők, és a haverok fogják "felkészíteni" úgy ahogy. (inkább rosszul)

A baj meg meglesz belőle. Attól, hogy nem lájuk be, attól még a valóság nem fog változni :)

2014. febr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

@Dowd – Attól is függ, hogy milyen kontextusról beszélünk.

Ha azt állítjuk, hogy régen a szex tabu volt minden korosztályra nézve, akkor igen, igaz az, hogy a mai felfogás fejlődött, nyitottabb és ezáltal jobb a szex terén.

Viszont ha azt állítjuk, hogy régen a szex tabu volt és ezért nem keféltek össze-vissza a 12-13 évesek, akkor ez már egy elég züllött felfogás. 12-13 évesen nem gondolom azt, hogy ezen időszak meghatározó pontját kellene képezze ez a lépés.

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy az én véleményem vagy bárki véleménye mérvadó lehetne mindenki számára és nincsenek olyan kamaszok, akik már kellően érettek volnának erre- de, valószínűleg vannak olyanok, akik elég felkészültek ahhoz, hogy ezt a lépést megtegyék. Viszont elnézve a többséget, akik még sem szellemileg, sem érzelmileg nem nevezhetőek érettnek és felelősségteljesnek, kizárt dolog az, hogy ez bármilyen szempontból is egy megfelelő irány lenne.

2014. febr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ebből látszik,hogy idióták a mai kölykök.Addig kellene örülniük,amíg gyerekek!
2014. febr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12


Azért nem szexeltek 13 évesen, mert szigorúan fogták őket, aztán 16 évesen kiházasitották. A szex ettől még tabu volt, a nő számára mindvégig az élete során. Beszélni meg nem volt szabad róla nyiltan. Ettől persze fű alatt ment az etyepetye, meg ugye ott voltak a bordélyok. :D

A fiatal lányok nemi életet éltek ha akartak ha nem (többnyire nem ,a kor szellemének megfelelően gyakorlatilag megerőszakolta őket a férjük)

2014. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#12

Igen, a többség valóban nem tudja mit csinál. Ezért is annyira fontos a szülői nevelés, és oktatás is. 13 évesen nem csak a felfogó képesség nem fejlődött ki, hanem a szexualitás általában kimerül a biológia órán, ami lássuk be egy vicc.

2014. febr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!