Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak manapság elsősorban...

A fiúknak manapság elsősorban csak a lányok teste kell?

Figyelt kérdés

Magyarországon születtem de részben török származású vagyok és azt vettem észre, hogy itt egyszerűen képtelenek a fiúk lányra várni akár pár hetet is.Mindenki azt mondja, hogy a cipőt is felpróbálod, mielőtt megveszed. Mintha kizárólak csak szex alapján döntenének az emberek.

Nem mondom, hogy az ottani rendszer sokkal jobb, de abból a szempontból emberségesebb, hogy a nőket a belső értékeik alapján ítélik meg, a kapcsolatok mozgatórugója az összetartás és a szeretet és ha a két fél lelkileg összepasszol, akkor a szex is jól fog működni (egyesek majd biztos jönnek azzal, hogy attól még nem biztos, hogy passzolnak az ágyban, biztos van ilyen is, de zömmel mégis boldog házasságok vannak, vajon miért? ). Sokszor gondoltam rá, hogy biztos mi csináljuk jól?



2014. febr. 18. 22:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
attól még,hogy a médiában ezt látod,nem így történnek a dolgok...
2014. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Hölgyeim és uraim, kedd esti általánosító rovatunkat olvashatták.
2014. febr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Miért, szerinted ha egy lány kijelenti, hogy vár a házasságig, szerinted hány magyar srác vállalná be? hát nem túl sok, legyen az a lány akármilyen rendes is

2014. febr. 18. 22:14
 4/43 anonim ***** válasza:
ha az a lány akit szeretek,ezt mondaná,én várnék...
2014. febr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim válasza:
4%
Miért, a puncin kívül mit tudsz adni amiért egy pasinak hasra kellene esnie??
2014. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%

Biztos nem várnék a nászéjszakáig.

Egy normális kapcsolatnak része a szex.És mi van ha a házasság 1. Évében derül ki hogy neki sokkal kevesebb igénye van és csak 1 pózt szeret? Én szenvedjek a következő 40 évben?


Még fiatal vagy,naiv majd rájössz a dolgokra.

De addig ne általánosíts amíg fogalmad sincs róluk.

2014. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
48%
nemcdsak a teste a lelke is! muháháháhá
2014. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
48%
kevés olyan ember van aki vár a házasságig,de ebből arra jutni h csak a teste kell... Sok észt sejtet.
2014. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
59%
Ezt meg is fordíthatnánk. Ha egy fiú egy lánynak azt mondaná, hogy a házasságig nincs szex, a lány otthagyná. Vagy minimum megdugatná magát valaki mással.
2014. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
A nyugati kultúra alapvető változáson ment át az utóbbi 70 évben. A házasság már nem tölt be olyan központi szerepet, mint régen, a közerkölcsi is sokat változott. Hogy ez jó, vagy sem, arról lehet vitatkozni: mindenesetre tény.
2014. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!