Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lánnyal lenne első...

Szűz lánnyal lenne első alkalom és tanácsot kérek (milyen pózt ajánlotok, milyen hosszu legyen az előjáték, stb. )?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Normál misszionárius póz, és olyan hosszú előjáték, hogy alaposan felizguljon, és benedvesedjen.
2014. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az előjáték legyen nagyon hangsúlyos, mindenképpen segíts neki ellazulni. Ujjazással és nyalással tágítsd és nedvesítsd. És nyilván olyan pózzal érdemes kezdeni, aminél nem ő irányít, a misszionárius a legalkalmasabb szerintem, de ha azt nem szeretnéd, akkor se válasszatok semmiképpen sem olyat, amivel nagyon mélyre lehet hatolni (pl. kutya, vagy amikor a lány a pasi nyakába teszi a lábát), ez elsőre nagyon fájdalmas lehet a lánynak, néha még azoknak is az, akik már rég nem szüzek.
2014. febr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
oké de az első alkalomnál több mindent ki akar próbálni akkor bele egyezzek??
2014. febr. 19. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mi voltunk fiatalok, akkor még első összebújáskor nem dugtunk rögtön,az első alkalmakkor még csak könnyű petting volt.
2014. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Tocsogjon a puncija a nedvességtől.
2014. febr. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ha neked ez kérdés, akkor ne te legyél az első neki....
2014. febr. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudom már beszéltunk rola hogy legyen előtte egy-két alkalommal csak azért hogy szűz léttére jobban feltérképezzen engem meg is lesz de ha többet akar egy poznál mondjuk azokat amik érdeklik őt akkor csináljan azokat
2014. febr. 19. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:
örülni fog egynek is. ha többet akar ne kíméld
2014. febr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké nem fogom kimélni
2014. febr. 19. 12:34
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyalás kb 2 órán keresztül, hogy jó nedves legyen. Aztán sarokkal betágítász neki, mejd nekifutásból ráugrasz. A siker garantált.
2014. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!