Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az emberek miért csinálnak...

Az emberek miért csinálnak ekkora dolgot a szüzességből?

Figyelt kérdés

(Nem tudom, hogy a jó kategóriába tettem-e a kérdést, majd átkerül, ha nem.)

A lényeg annyi, hogy nem egyszer hallottam már olyat, hogy egy csávó szakított egy lánnyal, csak azért, mert nem ő volt neki az első. Csak szerintem szánalmas ez? Semmivel nem leszel több vagy jobb, ha sokáig tartogatod a szüzességedet (ezzel nem azt mondom, hogy mindenki dugjon mint a nyúl 12 évesen, és ez természetesen a személy saját döntése, ha mondjuk házasságig várni akar), de nem értem miért kell leszólni/lenézni azokat az embereket, akik nem vártak sokat?



2014. febr. 15. 20:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Passz, de sokaknak számít, talán csak azért, mert azt gondolják, hogy így nem lesz elég erős kötelék.. de nem tudom.

Engem nem izgat, hogy első vagyok, vagy nem... nem az számít, hogy mi volt előttem.

2014. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
14%

Ezt a sok gyk nyomorék szűzet én is bírom.

Mikor előadják, h 26 évesen vesztette el el és h milyen jó volt, kajak elhiszik a hülyék, h csak 20+ felett lehet élvezni a szexet.

Mondjuk 10 év kő kemény maszti után nem csodálom, h olyan fantasztikus dolognak élik meg:D

2014. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas az aki azért szakít a párjával mert már volt valakivel, vagy azért mert még szűz. Álszent dolognak tartom, mert ha ennyi elég ahhoz, hogy szakítson, akkor nem is szerette a másikat.
2014. febr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hmmm talan van egy elonye, hogy amig szuz vagy addig konnyebb visszafognod magad bizonyos esetekben... pl konnyebben mondasz nemet, gondolkozol hideg fejjel, ha megkivansz valakit :)

Az meg hogy derult ki egyaltalan, hogy nem szuz? Mert ugye ha a pasi maga jott ra, akkor valoszinuleg "hozzanyult", igy nincs mit felroni :D

2014. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, szerencsére az én páromat nem zavarta, pedig elég fiatalon vesztettem el.
2014. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem párom azt mondta, már nem volt szűz, később kiderült, hogy igen. (én vagyok a lány, ő a fiú, nem nekem hazudott, hanem még az iskolában nagyzolt vele, és hozzám is eljutott a hír, mielőtt jártunk volna, aztán egy ideig nem merte elmonani) Nem volt vele semmi különösebb bajom, csak néha bántott picit, hogy bár neki is csak én lettem volna, és egyszer vagy kétszer sóhajtoztam ezen, és mondta, hogy ő is szeretné, ha így lenne, aztán meg elmondta. Jó érzés volt, jobb volt így, de úgy se volt semmi baj vele.
2014. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És akik 30-40 évesek azok sose jönnek össze mert mindkét félnek volt(ak) előzőek . Xd
2014. febr. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a szüzesség tartogatása valóban nem érdekes esemény, az elvesztés az viszont nagy dolog, annak egész biztos érdemes megadni a módját.
2014. márc. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én sem tudom 16 vagyok de már 13 éves koromban elvesztettem!!! nem is olyan nagy ugy
2014. márc. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!