Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Volt már olyan lány, aki a...

Volt már olyan lány, aki a szüzességét szeretőként vesztette el úgy, hogy a férfinak felesége volt? Mi lett a kapcsolat vége? Van jövője egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 22. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Sok ilyen lány volt már a világtörténelemben. A többségüket megkövezték, kútba dobták, elégették máglyán. De asszem ez már nem szokás.
2014. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a maradékkal mi lett?
2014. febr. 22. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A maradék lúgot ivott. Nem véletlen, hiszen egy ilyen kapcsolatnak nem volt, és ma sincs jövője.
2014. febr. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 valook válasza:
100%
Még házasság és tartós kapcsolat is lehet belőle. Én majd 20 évi házasság után hagytam ott a férjem -aki 50 éves volt-, mert kiderült, hogy 1,5 éve szeretője van. Most együtt élnek. Talán boldogok is.Mindig a nő dönt, mert a férfiak erre képtelenek.Nálunk én döntöttem igy. De ugy gondolom, hogy ahova egy 3. be tudja tenni magát, ott már baj van a házasságban.
2014. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Jol mondta a 4es valaszolo mert barmi lehet belole. Es az is igaz, hogy ahol helyet kap egy harmadik ott mar messzirol nem jo valami a hazassagban/kapcsolatban.

En hagytam, hogy menjen. Talan ossze is jott volna aval akivel megcsalt, de mivel a legjobb baratnom volt a lany mar csak o szegyeneben abba hagyta a dolgot az exemmel en meg ott hagytam ot.

2014. febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Jól gondolom, kérdező,hogy a szüzességedet egy nős férfival veszítetted el?Abban reménykedsz,hogy ez olyan érték a szemében, hogy elhagyja miattad a feleségét?


Hát,kevés az esély, de van,ahogy a fentebb írók is leírták.

De nagyobb százalékban,ha kenyértörésre kerül a sor, a feleséget választják.


Az egyik h.szóló elengedte a férjét.

Én is elengedtem volna, nekem is 23 év házasság volt mögöttünk.De már válni akartam, mikor rájöttem,még szeretem.És ő is engem.Újrakezdtük, a volt szerető dobva lett...Pedig mindent megtett,hogy közénk álljon.Javasolta,akasszam fel magam...:(Nem harcba szálltam a férjemért, hanem sokat beszélgettünk.És nem volt kérdés kit választ.Ennek 3 éve,és boldogan élünk, még boldogabban,mint ezelőtt.


Ilyen is van.Ezért írtam le a történetünket.

2014. febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező hány éves vagy,
2014. febr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
24
2014. febr. 24. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!