Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/Nők! Ha van, ha nincs...

Lányok/Nők! Ha van, ha nincs szakmája/érettségije a srácnak, számít ez nektek?

Figyelt kérdés

tegyük fel, hogy a srác okos,normális,szívből tud szeretni,hűséges, de nincs szakmája,se érettségije, összejönnétek vele?

szoktátok azt nézni hogy milyen iskolai végzettsége van pl. a "kiszemeltnek"? vagy a szívetekre hallgattok ilyenkor,de mégis ott van az a dolog hogy "kár nincs szakmája:/" vagy ilyenre nem is gondoltok?



2013. dec. 5. 22:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel a végzettsége, ha értelmes.
2013. dec. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkoromban nem számított volna, most meg férjnél vagyok, de legyen a kérdés fiktív: igen, számítana.


Gondolnék a jövőnkre. Nem kellene, hogy diplomás legyen, se topszakma... de minimum legyen egy olyan szakmája, amivel van olyan munkája, hogy az én fizetésemmel együtt meg tudunk élni, fel tudunk nevelni egy gyermeket. Ha egy nő elmegy szülni, az ő jövedelme is kevesebb...


Szerelemmel meg nem lehet jóllakni...

2013. dec. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem.

Azért a mai világban nem nehéz egy rohadt szakmát kitanulni, vagy letenni az érettségit pl estin... ha ilyen az élethelyzete, ebből arra következtetek, hogy még véletlenül se akar tenni ellene, egyszóval semmi céltudatosság nincs benne, és ez engem abszolút nem vonz.

2013. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
nemtom. alapesetben így azt mondom,hogy nem ,de még nem volt dolgom ilyen fiúval ,szóval lehet, hogy nagyon nem tetszene, hát nemtom. igazából így nem tudom eldönteni.
2013. dec. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
53%
A második válaszoló valamit nagyon elfelejtett. 100 alkalma van még annak a srácnak, hogy elvégezzen egy szakmát. Ha megismerkedéskor még nincs szakmája, de utána szerez 1-et vagy akár többet, akkor semmi gond...
2013. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát hazudnék ha azt mondanám egyáltalán nem érdekel, hiszen a saját életét nehezíti meg vele ha nincs végzettsége. A mai világban már egy takarítónőtől is érettségit kérnek, és mivel a nő marad otthon gyesen, nem árt ha nem halnak éhen. Ebből az egy szempontból fontos lehet a dolog, de ha arra gondolsz, senkit nem néznék le és nem tartanék kevesebbre csak azért mert nincs papírja a tudásáról.
2013. dec. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
kivételesen nem akarok kötekedni, de ezalatt azt érted, hogy 8 általánosod van? végzettség nélkül is lehet jól keresni, ritka az ilyen, de nem lehetetlen.
2013. dec. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék negatív lenni, de nem leszek álszent, szóval azt írom, amit gondolok. Nekem számít.

Méghozzá azért, mert az szerintem meglepő, ha valaki már 15 évesen úgy dönt, hogy nem akar továbbtanulni.

De ha ettől függetlenül értelmes és intelligens, akkor alapvetően nem lenne kizáró ok.

2013. dec. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%

Tessék...rohadt, szemét, aljas, számító kis dög az összes...tegyetek egy szívességet és húzzátok le magatokat a wc-n!

Nekünk nem számítana milyen a végzetségetek, mert arra gondolnánk hogy ha szeretünk titeket akkor is megoldjuk valahogy, de nem, nálatok ez nem módi, inkább a férj tartson el mi?

Akkor mégis minek találták ki az egyenjogúságot? Az a része tetszik hogy ki van nyalva a seggetek meg így a nők meg úgy a nők...szóval ti adni nem, majd a férfi ad, ti meg csak kaptok, így gondoljátok ugye?



És igen, egy 20 éves megkeseredett, lúzer szűz srác vagyok.

2013. dec. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"És igen, egy 20 éves megkeseredett, lúzer szűz srác vagyok."


Ha ezt nem írod oda, magamtól is rájöttem volna!

2013. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!