Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az gáz ha egy fiú 26 évesen...

Az gáz ha egy fiú 26 évesen is szűz és még nem sikerült rövidtávú kapcsolatra sem összejönnie senkivel?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 17:02
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy 26 évesen még mindig másoknak akarsz megfelelni és nem vagy önálló. Az, hogy nem dugtál meg senkit nem lényeg, az viszont annál inkább, hogy az értékrendedben hiba van.
2014. ápr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
Nem is tudod mekkora szerencséd van. 1 éjszaka összejöjjön az a lényeg, utána menekülj!
2014. ápr. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

"Nem is tudod mekkora szerencséd van. 1 éjszaka összejöjjön az a lényeg, utána menekülj!"


Látszik, hogy fogalmad sincs, milyen magányosnak lenni... -.-

2014. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
55%
Látszik fogalmad sincs arról, milyen házaséletet élni :D
2014. ápr. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
biztos ronda Vagy
2014. jún. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

Ez a kifejezés zavar engem inkább. Én sem voltam még lánnyal, pedig 20 éves múltam, de ez nem "gáz".

Persze én is rosszul érzem magam emiatt, és hibásnak is érzem magam a dologban, ki mást is okolhatnék ezért, másoknak összejött nekem pedig nem, akkor kiben van a hiba.

De ez nem gáz vagy nem gáz, csak nem mindennapi és szokványos. Amúgy rövidtávra talán tényleg nehezebb összejönni valakivel, meg annak mi értelme is van, nincsenek benne valós érzelmek.

Próbálkozni próbálkozni kell, én is azt csinálom.


Ja és utolsó, marhára nem biztos hogy valaki a külső megjelenése miatt szűz ennyi idősen...

2014. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
szeva teso :/ 26/f
2014. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
#47 Ebben igazad, én elég sokat edzettem a haverjaim nem értik, hogy a külsőm miatt hogy hogy még nincs senkim még, tényleg nem elég a külső. Én későn érő típus vagyok, szerencsére személyiségemen is változtattam, de nem eleget, mert sajnos vannak dolgok amikben határozatlan vagyok, döntésképtelen, kissé nehezen is megy az ismerkedés, de ezeken változtatni fogok még! Nem mondanám gáznak ezt, mert vannak emberek akik korábban és vannak akik később érnek, nem kell törődni ezekkel a társadalmi ítélkezésekkel és nem kell senkinek se elmondani. Sőt vannak érzelmesebb türelmesebb nők, akik élveznék is! Én ilyen nőt keresek! :)
2014. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén én nem hiszem, hogy összejönnék egy ilyen sráccal. 26 évesen szűznek lenni azért már nem semmi.
2014. júl. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!