Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal szakítottunk...

Melcsii29 kérdése:

A barátommal szakítottunk azért mert azt mondja, nem akar nekem ő lenni az első (még szűz vagyok). mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom megérteni,hogy ez miért van így..és ő meg azt mondja,hogy nem mondhatja el..azt mondja,hogy nagyon-nagyon szeret és hogy ő is szörnyen érzi magát,de higgyem el,mindkettőnknek így lesz a legjobb..

Van valami tippetek,hogy mi lehet az oka? És van még értelme küzdenem érte? Vagy mit csináljak?? 17/L



2014. febr. 27. 05:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Esetleg megijedt, hogy "nem vagy még elég tapasztalt"?
2014. febr. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

valahol csak el kell kezdened, és olyannal tedd akit tényleg szeretsz és bízol benne, különben egy rossz élmény kihathat az egész szexuális életedre a továbbiakban...

a srác szerintem nem akart túl sok macerát, így hamar ejtett, de nem akart ínagyon megbántani, szerintem azért írta, hogy szeret, csak hát nem épp nem úgy viselkedik veled :/

fel a fejjel, szerintem hagyd, annak add magad, aki megérdemel és hajlandó küzdeni érted, tanitgatni téged! :)

nemrég én vettem el a barátom szüzességét, sokmindenben türelmesnek kell lenni, és segiteni.

sok sikert :) 18/L

2014. febr. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Szerintem ne küzdj érte! Nem szeret, hiszen ha szeretne melletted lenne. Fel a fejjel, es hidd el talalsz olyan pasit aki mindent megtesz majd neked. Ez egy rossz kamu duma. A srac csak szexet akart de igy mar nem okes a dolog. Inkabb orulj hogy elment! Valaki olyannal veszitsd el a szuzesseged aki nagyon szeret!

Ne parazz! Es ne szomorkodj! A srac meg menjen a fenebe! Nehogy szaladj utana!

2014. febr. 27. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Igazi férfi nem jön össze szűz nővel, ennyi.
2014. febr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk/férfiak többségének imponál ha egy lány szűz. Mert "tiszta punci". Nem rondított bele még másnak a farka. Ártatlan, friss, még lehet tanítani, és ugye az első örök emlék marad. Emellett felelősség, mert ha szar vagyok akkor tönkre vághatom az egész szexuális életét. De pont ez benne a kihívás, és ettől izgató, hogy nem elég jónak lenni. A legjobbnak kell lenni.

Szerintem vagy fatökű, és fél, hogy nem tudja hogyan vegye el neked, vagy ő azon kevesekhez tartozik akik úgy gondolják, hogy a szűz lány béna és csak a macera van vele. Egy beszélgetést megejtenék vele, hogy miért nem? Mert mondja el. ennyit megérdemelsz. Ha emiatt ejt akkor indokolja meg, az, meg hogy nem mondhatja el, csak süketelés. HA nem tud indokot adni akkor csak nem akar szűz lánnyal vesződni és egy tapló. Ha tud indokot adni, akkor mondja, mert pont emiatt ejt. És a minimum, hogy ezt elmondom, ha szakítok.

2014. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, nagyon-nagyon szeret, ezért inkább kidob. Ennél rosszabb ámító dumát még nem hallottam.

Neki nem barátnő kell, hanem egy ribi, csak ezt ugye így nem mondhatja meg neked, ezért ezt kamuzta.

Mit csinálj? Semmit, nehogy egy ilyenért pitizz! Majd lesz olyan férfi, aki tényleg szeret téged, és aki becsül annyira, hogy ő legyen neked az első.

2014. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy olyan pasit, aki tényleg szeret és tudna veled törődni ilyen téren is...
2014. febr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez irtó fura nekem. Ha igazán szeretne, egyáltalán nem érdekelné, hogy ő hányadik az életedben. Az meg pláne érthetetlen, hogy a szüzességeddel van gondja. Azt hiszem, szexuális problémája van, ami miatt visszavonulót fújt. Jó lenne, ha ezt meg tudnátok beszélni és szükség esetén orvosi segítséget kérni.
2014. febr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a szűz lányokat. Szívesen megismernélek.
2014. márc. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a kedves válaszokat!^^
2014. márc. 2. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!