Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tudom hülyeség de ez motoszkál...

Tudom hülyeség de ez motoszkál bennem hogy ha le fogok feküdni a barátommal mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
úgy értem h csak várjak vagy nekem mondjuk nyomnom kell kicsit xd vagy nem tom h megfogalmazni sajnos :S vagy feszítsek be vagy vm ilyesmit kell csinálnom h könnyeben belém tudja tenni?
2009. dec. 12. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha ilyen kérdések vetődnek fel benned, akkor legjobb lenne, ha hozzá sem kezdenétek... a jó szexhez lépésekben kell eljutni, a te korodban meg főleg... ha túllennétek a csókolózós, a simogatós, a tétován megérintős, és a többi szinten, akkor nem is lenne kérdés, de ez nem úgy működik, hogy két hónaoja ismerem, egy hónapja járunk, 2 hete már csókolózunk is, úgyhogy holnap a törióra meg a röpiedzés közé betervezem... Kérlek, inkább várj a dologgal és építsétek fel szépen fokozatosan az intimitást és a történéseket...ami ráadásul borzasztó izgalmas és izgató játék, bűn lenne átugrani, arról már nem is beszélve, hogy ezek a tapasztalatok nélkül számodra még fájdalmas is lehet majd az első együttlét.

Ha viszont mindenképpen válaszolni kell, akkor a legnagyobb segítség a behatolásnál az, ha jól fel vagy izgulva, ezáltal elég nedves vagy ahhoz, hogy csússzon a fiú pénisze, másrészt pedig el kell lazulnod, csak semmi feszítés! Sok sikert a remélhetőleg minél későbbiekben.

2009. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

hm 18 vok mindennel tisztában vagyok szval ilyen kioktatások nem kellenek

engem csak az érdekel h ha be vagyok nedvesedve akkor kell e még vmt tennem

persze itt csak az kezdetre gondolok mert utána azért mást is ki akarok próbálni vele :D ha már eddig vártam rá

2009. dec. 12. 22:35
 3/8 anonim válasza:

Off: Szerintem tök jogos a kérdése! Biztos vagyok benne, hogy a legtöbb szűz tinédzsert igenis foglalkoztatja a gyakorlati része is a dolognak. Teljesen érthető a kérdés, nem tudom, miért kell egyből lekezelően okoskodni, anyáskodni kedves első válaszadó!

Tapasztalatot, gyakorlati tudást nem azzal fog felszedni a kérdező, hogy vár, hanem, hogy érdeklődik, esetleg "gyakorol", foglalkozik a kérdéssel.


Ami a válaszomat illeti, abban viszont igaza van az első válaszolónak, hogy nem kell nyomnod. Az is igaz, hogy akkor megy könnyen, ha nagyon felizgulsz, de őszintén szólva első alkalommal könnye lehet, hogy elsősorban inkább egyéb izgatottság, kis drukk, esetleg félelem dolgozik ilyenkor a tűzkeresztség előtt állóban, s így elég nehéz felizgulni szexuálisan. Ahhoz, hogy valaki kellően benedvesedjen, felizguljon, nem árt ismernie saját magát is e téren, tehát ehhez is jól jön a tapasztalat.

Szerintem egyszerűen csak hagyd, had történjenek a dolgok, s ha fáj, vagy nem esik jól, akkor szólj, hogy hagyja abba. Majd megpróbáljátok máskor. Lehet úgy is nagyon jól "gyakorolni", hogy behatolás nélkül szeretkeztek, pettingeltek meztelenül. Aztán egyszer, ha már nagyon benne vagytok, akár be is csúszhat a hüvelyedbe.


Sok sikert és ne stresszelj sokat rajta! Ha már ott leszel a helyzetben, tudni fogod, mit kell csinálnod, sőt tudni fogjátok, hogy mit kell csinálnotok, hogy mindketten jó élménnyel gazdagodjatok!

2009. dec. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Én is úgy gondolom, hogy várnod kéne még.

Az a gond, hogy lila gőzöd sincs a szex ezen részéről. Akkor pedig mit vársz tőle???

Tanulnod kéne még... sokat. Ezt pedig az ismerkedés közben tanulhatod meg: már eleve azzal, hogyan simogassad őt.

Utána azt, hogyan mozogjál szex közben.

Természetesen magadat is simerned kell: mi a jó neked? Mitől mész el?

Ha már mindez természetes neked, akkor kellene csak továbblépni.

2009. dec. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

jajj köszönöm ezeket a válaszokat annyit tennék hozzá h már nagyon ismerem nagyon sokszor pettingeltünk és most már tényleg elérkezett az ideje nem az volt a kérdésem h érett vagyok e rá hanem h kell e vmt tennem még és mit ha igen

elég lett volna az is hogy nem

amúgy meg hidjétek el mindenkit ez érdekel első alkalom előtt

ha nem is komolyan

szval ezt eddig is tudtam amit leírtatok de azért köszi

2009. dec. 13. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen dolgok, amivel te is tudsz segíteni neki: pl. fogd meg neki, és dugd be magadnak, hogy könnyen megtaláljon... vagy pedig, ha misszionárius pózban vagytok, akkor emeld meg magad, akkor szintén könnyen betalál. De az első alkalommal még elég, ha olyanokat teszel, amit egyébként is szoktál: simogasd őt, öleld, csókold - nevessél és mosolyogjál rá, hogy bátorítsd.

Engedd el magad és élvezd a helyzetet. Később majd megtanulhatod, mit lehet még tenni.

2009. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia

hogy mit kell tenned ezt nehéz elmondani de ha gondolod megmutatnám neked szépen finoman és akkor nem fog benned csalodni, a fiuk nem szeretik ha nem jo a csaj az ágyban...

2009. dec. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hm várom szerlak szeretettel xd.. pff
2009. dec. 14. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!