Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Félek lefeküdni a barátommal....

Félek lefeküdni a barátommal. De ő már nagyon szeretné. Engedjem magam?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idősek vagytok :) 21/F
2011. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod akkor ne feküdj le vele.. mire jó az? A szex akkor jó ha mind két fél élvezi és akarja.
2011. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én:15 ő:16..
2011. nov. 6. 18:50
 4/18 anonim ***** válasza:

Egyébként hány éves vagy?


Ám ha fenntartásaid vannak, akkor ne tedd. Semmiképpen, s ha azt mondja, hogy akkor elhagyj, akkor had menjen, mert csak ennyit akar.

De ha nem zsarol, akkor is rengeteg módja van annak, hogy a kedvére tegyél.


Összegezve: nem javaslom, csak azért mert ő szeretné! Ha van kérdésed írj üzenetet!

2011. nov. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Akkor túl rég együtt sem lehettek. Szerintem még várjatok, fiatalok vagytok. Pláne ha te nem szeretnéd még :)Ne haragudj, de a ti korotokban még jellemző a skalpvadászat a pasiknál, nehogy te is egy ilyen áldozata legyél, ne siessetek el semmit. 21/F
2011. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2hónapja vagyunk csak eggyütt..de az előző barátom 19volt és neki csak "arra" kellettem..
2011. nov. 6. 18:54
 7/18 anonim ***** válasza:

Ne legyenek kétségeid, neki is csak arra kellesz, ha két hónap után zaklatja a 15 éves barátnőjét, hogy hagyja magát meg...ni.

Gondolom, a volt pasid elújságolta, hogy milyen könnyen kapható vagy, és most egy darabig csak azok keresnek, akik nem akarnak sok energiát fordítani egy csajra némi kis szexért cserébe.

2011. nov. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És a 19 évessel lefeküdtél?
2011. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
nem!én még szűz vagyok..
2011. nov. 6. 19:03
 10/18 anonim ***** válasza:
szerintem még ezzel se tedd :) az előző kettő 21/F is én voltam :)
2011. nov. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!