Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elso ujjazas mit hogy?

Elso ujjazas mit hogy?

Figyelt kérdés
Holnap megyek át a barátnőmhöz és megbeszéltük hogy megujjazom viszont nekem ez lesz az elso es nem akarom hogy fajjon neki, o szokta magat ujjazni ugye nem lehet felre nyulni vagy valami? Nem szeretnem hogy az legyen nem volt jo es tobbe nem akarja.
2014. márc. 5. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
felizgatod (smaci, nyakcsók, mellmasszír, stb), kellemes hangulatot biztosítasz majd szépen belenyulsz a hüvelyébe és ki be húzogatod az ujjad. nem lehet elrontani
2014. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Figyu,ha mellényúlsz max szaros lesz a kezed,és lenyalatod vele.
2014. márc. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amig nem nedves a hüvelye de nagyon, addig ne nyúlkálj bele.

És a helyedben én a csiklóját massziroznám, többet ér...

2014. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:
100%

mondd neki az elején, hogy még sosem csináltad és ha valamit bénázol szóljon rád.

(ez egy mentőöv neked, hogy ha valamit bénázol akkor rád szól.. vmint megfogsz nyugodni, hogy ha valamit bénázol akkor úgy is rád szól és nem fogsz annyira görcsölni a dolgon.)

aztán: kézmosás, körömvágás, kb ennyi


de a beszélgetést tudom, hogy kiakarod hagyni.. de azért próbáld meg:) nem olyan nehéz

2014. márc. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 igen valahogy kiszeretnem..:d
2014. márc. 5. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Körömvágás?


Patkolókovácshoz ne fáradjak el utána?

2014. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igenis, körömvágás. Nekem még régen az akkori pasim nem vágta le a körmet, és be volt szakadva, nah az fájdalmas volt.
2014. márc. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!