Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 22 évesen szűz vagyok még és...

22 évesen szűz vagyok még és nem merem kitenni a lábamat a négy fal közül mert valami el van cseszve a belsőmben (mindig zavarba jövök és elpirulok), hogyan változzak meg és legyek bátor arc?

Figyelt kérdés

Egyébkent külsőmet sem tudom elfogadni alacsony vagyok és a férfiassagom is kicsi.


A legnagyobb gondot a belsőm okozza.

Elpirulok az emberek közôtt amint hozzám szólnak nagyon zavarba jövök az is elő szok fordulni,hogy itthon elmosojodom valamin a szüleim meg rámszólnak,hogy min nevetsz aztán egyébként én sem tudom és nagyon leégek azóta itthon is alig merek enni mert ez evés közben tőrtént.


Bátor akarok lenni nagyon bátor olyas valaki aki nem pirul el semmilyen szokatlan helyzetben.De én szokott helyzetben is elpirulok. Mit tegyek?


Farmert sem merek felvenni egyből elvörösödnék ha meglátnának úgy a szüleim.A felsőmet sem merem levetni de ezt senki előtt.


Mi a bajom?


2014. márc. 12. 16:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ilyen súlyos fóbiákon csak az orvos segíthet, de ha oda nem akarsz menni, akkor nem is akarsz igazán változtatni.

Te is csak itt sajnáltatod magad, mint a többi.

2014. márc. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Nem sajnáltatom magam csak nem merek.

Félek tudod.

2014. márc. 12. 17:27
 13/25 anonim ***** válasza:

A pszichológus pont, hogy nem néz le téged, ha zavarban vagy. A segítő folyamatban természetes, hogy az ember nehezen nyílik meg, és a szakember ezt tiszteletben tartja.

Csak te magyarázod be magadnak, hogy biztos lenéz e miatt, vagy bármi ilyesmi. Úgyhogy menj el hozzá, és légy vele őszinte, meg magaddal is. Mondd meg, hogy nagyon nehezen nyílsz meg, és zavarban érzed magad. Ez nem szégyen, és tiszteletben fogja tartani.

Nem véletlenül tart egy terápia addig, ameddig. Meg kell adni az időt erre, ez nem instant kávé, ami pár perc alatt elkészül.

Ha meg anyádéknak megvan az a lehetőségük, hogy járassanak, élj vele. Sok ember szeretne menni, de nincs rá pénze. Én élnék ezzel a lehetőséggel.

2014. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
van egy ilyen fóbia, van aki ettől fél hog lássák hogy elvörösödik :D
2014. márc. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
Van, vagy volt olyan közeli ismerős, aki előtt nem pirultál el?
2014. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nincs a testvérem előtt is elpirulok.

Itthon legtöbbször kajálás közben.


Nem akarom,hogy elpirulva lássanak a pszichológusok sem.

Egyszer voltam már ezt írtam feljebb és megbántam,hogy rászedtem magamat arra,hogy elmenjek.

Ez az egyik legrosszabb élmény volt amit életemben átéltem.

2014. márc. 12. 21:04
 17/25 anonim ***** válasza:
És akkor mit látsz megoldásnak a helyzetedre?
2014. márc. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Megoldásnak azt látom,hogy el kéne hagynom az ismerőseimet.

A családomat is.


És egyedül ismerősök nélkül kéne újrakezdeni.

Ezt még nem próbáltam.


Talán így könnyebb volna.


De csóró vagyok nem mehetek el sehová nincs pénzem semmire.

Dolgozni meg piros fejjel megint szar.


Ezért tanulok itthon informatikát,hogy aztán egy vállalkozásból meg tudjak élni.

2014. márc. 13. 09:26
 19/25 anonim ***** válasza:
Mit nyávogsz? Tanulj, keress sok pénzt, c sináld amit szeretsz, és észre fog majd venni valaki. Persze ahhoz neked is tenni kell egy-két dolgot. De mint mondtam, ne rinyájj mint egy dedós. Az senkinek se kell, magadnak se kellenél. Változtass magadon, ilyen egyszerű.
2014. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nagyon bejön Chris Hemsworth, Channing Tatum vagy Ryan Gosling. OMG *_* imádom őket!

Próbálj meg picit rájuk hasonlítani.

Meg elmész kicsit gyúrni,esetleg pár jobb ruha és máris sikered lesz a nőknél.


Nem értem mi olyan nehéz abban, hogy valaki olyan legyen mint a fent említett pasik.

2014. márc. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!