Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvenni fiu szüzesseget? (nem...

Elvenni fiu szüzesseget? (nem szüz lany)

Figyelt kérdés
nem tudom miert,vagy hogy normalis e ez de szeretem el venni (leginkabb nalam fiatalabb fiuk) szüzesseget (pl egyket evvel fiatalabbet),mas lanyok is vannak ezzel igy?! tiszta jo erzes latni ahogy elösször elelvez es jo elsönek lenni ,akar milyen furcsa is,de nem olyan könnyü ilyen fiukat talalni akik belemennek ebbe mert a cukik felnek a "menök" meg mar reg nem szüzek es a nyomik meg nyomik....

2014. márc. 12. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a kerdezo nem tul muvelt...

de ne bantsatok) nekem is van egy ilyen vagyalmom hogy egyszer "megrontok" egy szuz fiut. csak meg nem talaltam megfelelot

2014. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
akkor én most nem értem hová tartozom mondták már h nyomi vagyok,de cukinak, helyesnek is szoktak nevezni o.O
2014. márc. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 laci911 ***** válasza:
asszem látják is rajta a nők , Viszont ezek a nők aki felszedik a srácokat mind csúnya ...sajnos ez van szép nők nem csinálnak ilyet ...
2014. márc. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vedd el a szuzessegem kicsim. En cuki vagyok. Eld ki rajtad a vagyaid! Avass fel!!! Irj!!! Ahhhwww
2014. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én meg szűzként nem mennék bele ilyenbe. égőnek tartom. szxkapcsolat persze tetszene.
2014. márc. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Hol laksz? En benne vagyok
2014. szept. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!