Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan ujjazzam meg a csajom...

Hogyan ujjazzam meg a csajom ha szűz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, még nem ujjaztam szűz csajt és nemtudom mire számítsak, csak a csiklóját izgassam? Vagy a hüvelynyílást is? Kérlek segítsetek, köszi! :)
2009. dec. 15. 08:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne ujjazd, nyald. Hidd el megéri :)
2009. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Is, is, csak ne dugd bele konyekig, valamint nyalj úgy, mint Lassie ;)
2009. dec. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szupermókus ***** válasza:
9%
Lábbal! Ugyanis a lábadon az ujjak kicsik és így nem okozol neki komolyabb sérüléseket.
2009. dec. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%
Ennyi erővel 60 centis műbránerrel nem???? hüle.
2009. dec. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy nyaljam, kicsit gátlásos! :P
2009. dec. 15. 18:55
 6/7 anonim ***** válasza:

kérdezd meg használt-e már tampont (tom ez hülyén hangzik,de számít) és ha igen akkor valszeg már kitágult kicsit,először 1 aztán 2-3 ujjad bemehet..*tapasztalat*

azért ne nagyon durván, mert ha elszakítod a szűzhártyáját sztem baromira megijedne...

17/L

2009. dec. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ne ujjazd meg mivel a lány még szűz és az első általába fájni szokott inkább elég ha simogatod neki ha nem engedi hogy nyald ne tedd.A jó szexhez nem kötelező ujjazni ,szerintem annak is örülj ha a szex zökkenő mentes lesz ,mármint a lánynak fájdalom mentes lesz.Arra figyelj hogy ne fájjon neki ne pont az ujjazás legyen a fő cél.
2010. jan. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!