Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Terhes lehetek (15 l)?

Terhes lehetek (15 l)?

Figyelt kérdés
Nemrég vesztettem el a szüzességem és nem védekeztünk... egyszer csak csináltuk, de a barátom nem bennem hanem kihúzta és úgy élvezett el. nagyon félek még csak 15 vagyok és anyuék kinyirnak, már csak akkor is ha abban a tudatban vannak hogy van barátom. terhes lehetek? nagyon félek! segítsetek!

2014. márc. 15. 19:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
lehetsz, de kicsi az esély. minek csinálja, aki tudatlan...
2014. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 WheneverYouWant ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz terhes... van előváladék amitől teherbe lehet esni.. nem nagy a valószínűsége de lehetséges.. ne csináljatok ilyet többé.
2014. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire tudatlan vagy akkor miért szexelsz kislány???
2014. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes. De most komolyan? Elkéstél volna, ha nem ennyi idősen szexszelsz, hanem később? Előtte nem ártana tájékozódni a szexualitásról, utána csinálni.
2014. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is 15 évesen vesztettem el, de nekem legalább volt annyi eszem, hogy tudtam védekezni mindig kell! Az előváladék is tartalmazhat élő spermiumot és attól simán terhes lehetsz! A szerencséd annyi, hogy kicsi az esélye de máskor védekezzetek, előtte nem ártana kicsit utána olvasni a dolgoknak.

19/L

2014. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :(
2014. márc. 15. 19:59
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Iszonyú kicsi az esélye. Mi napi 2x szexeltünk a barátommal megszakításosan és nem estem teherbe (kopp-kopp). Fél évig csináltuk úgy, most már ritkábban.
2014. márc. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az előváladékban is lehetnek életképes spermiumok, így a terhesség esélye nem 0! Viszont ha szexelni érett vagy, akkor ahhoz is legyél érett, hogy vállald a következményeket!
2014. márc. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem értem egyesek miért ilyen hülyék egyesek, amikor úton-útfélen a védekezés fontosságáról lehet hallani.
2014. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azonnal menj esemény utáni tablettáért. az ilyen pasikat fel kéne kötni, nulla felelősség.. gondolom sokkal idősebb mint te. na mind1, menj el nőgyógyászati ügyeletre, szülő sem kell, felírnak neked ilyen gyógyszert. minél előbb.!!!
2014. márc. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!