Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szombaton feküdtem le először...

Szombaton feküdtem le először a barátommal, még szűz voltam, szedek fogamzásgátlót de még csak 1 hete szóval az még nem véd és gumi nélkül csináltuk. Abba hagytuk a szexet még az elején mikor elkezdtük, nem ment el a gyerek meg semmi, terhes lehetek?

Figyelt kérdés
akkor nem lehetek terhes ugye? és mitől lehet hogy fáj a mellem mióta lefeküdtünk?
2014. febr. 24. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A lehetőség benne van a pakliban. Ha csak egyszer gumi nélkül betolja, és ő kelőlen fel van izgulva, már az előnedvekben is lehet spermium, de azért ez nagyon kissé valószínű. Nem paráznék. Nem akarok hülyeséget mondani de ha jól tudom, ha szeded a tabit akkor az már véd, bár én is szoktam várni egy hónapot, azaz az első mensit, és utána mehet minden. De ne parázz nem hinném hogy lehetsz terhes, elég kicsi a valószínűsége.
2014. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mondta hogy nem volt semmi , hogy szólt volna hogy hoppá , de amuugy is eléggé stresszeltem gumi nélkül aztán abba is hagytuk , szóval remélem minden okés :)
2014. febr. 24. 13:56
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem minden OK lesz. Ne aggódj. Mondom a tabi egy hét után már kell, hogy védjen! De ha megvárjátok az első mensidet így, utána már garantáltan el is élvezhet benned.
2014. febr. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
azt azéér nem szeretném :) biztos ami biztos :) és a mellemmel mi lehet?
2014. febr. 24. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
A mellfájdalom nem lehet a tablettaszedés tünete? :)
2014. febr. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 tevetke ***** válasza:

A melled szinte 1000%, hogy a tabitól feszül, a tebletta, ha normálisan szedted, akkor 1 hét után már védeni szokott (fajtája válogatja, el kell olvasni a betegtájékoztatót)


Off:

Azért komoly lehet egy olyan kapcsolat, ha a barátodat így foglalod mondatba " nem ment el a gyerek meg semmi"

2014. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
komoly kapcsolat , csak na nem tudtam magam , hogy kifejezni még ebbe is kössetek bele -.-
2014. febr. 24. 14:44
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom, hogy nem ment el belém és előváladék se volt, mert akkor szólt volna :)
2014. febr. 24. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"és előváladék se volt,"


na igen okos egy röntgenszemű kany ez.


telerakta volna a 15 éves sunnádat csak észrevetted volna....

2014. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
spicc2.... nem 15 vagyok :)hanem 17 :) és tartsd meg magadra a primitív hozzá szólásaid :)
2014. febr. 24. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!