Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amikor valamelyik nap lefeküdt...

Amikor valamelyik nap lefeküdtem barátommal, először nem fájt, csak utána olyat éreztem, mintha feszült volna a kisajak tájékán. Amikor próbáltuk beljebb helyezni, akkor pedig alhasi tájékon fájt. Ez azt jelenti, hogy már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2007. okt. 12. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtörtént a behatolás, akkor nem vagy szűz. De alhasi tájékon szerintem azért fájhatott, mert esetleg ideges voltál és ezért nem tudtál kellően ellazulni. Legközelebb hosszasabb simogatással, kellemes összebújással próbáljatok ráhangolódni a dologra, és a behatolást hagyjátok akkorra, amikor már minden vágyad az, hogy magadban érezd!
2007. okt. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez valszeg azt jelenti, hoyg nem vagy szűz. Mitől is lennél, ha a barátod belédrakta..? A szűzhártya amúyg is a hüvelybemenethez olyan közel helyezkedik el, hogy ha a barátod belédrakta, akkor át si szakította... nem mindenkienk olyan fájdalmas az és nem is vérzik minden esetben. A feszülés és a többi pedig amiatt lehet, hoyg első alkalom volt és nagyon szűk a hüvelyed, másrészt nem vagy "hozzászokva" ahhoz, hoyg valami ott benned legyen. Illetve lehetett attól is, hoyg nem tudtad magad kellően elengedni, nem voltál rendesen ellazulva, ami normális első alkalommal, sőt, még utána is egy ideig..
2007. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem fájt a szüzességem elvesztése, viszont vérzett.

Én a -persze kellő izgalom és előjáték mellé-a sikosítót ajánlanám. Lehet a kisajkad is azért fájdogált, mert dörzsolte a pénisz, nem voltál elég nedves.

A sikosítót a pasik is nagyon szokták élvezni, könnyebb vele az aktus, fájdalom szárazság miatt kizárva.

De ellazulni valóban kell

2007. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg nem is fájt, de nem is vérzett. :)) Ilyen is van.
2007. okt. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!