Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért fáj ha ujjaz a barátom?

Miért fáj ha ujjaz a barátom?

Figyelt kérdés
Ő az első barátom, szűz vagyok még. Pettingelünk meg minden. Eléggé fel vagyok izgulva olyankor, meg elég nedves is vagyok, ráadásul a biztonság kedvéért sikosító is van. Be is fér 1-2 ujja, azt mondja hogy nem vagyok annyira szűk hogy ne férjen el rendesen, de mégis vagy nem élvezem és semmilyen(egy ujjal többnyire ez van), vagy fáj(általában 2 ujjnál, de van hogy egy ujjal is ha "rossz szögben" tartja a kezét/ujját.) Mi tévők legyünk? Engem nagyon bánt a dolog hogy nem megy, ő padig azt mondja hogy szeret és nem a szexért van velem, meg hogy majd idővel "megtanulom" élvezni, de akkor is fura nekem hogy egy ujjal se élvezem mikor nem fáj. És tényleg bánt ez a helyzet, mert nekem olyan jól esik mikor én csinálom neki és örömet szerezhetek neki, és akkor neki milyen rossz lehet hogy ő "csak" fájdalmat/semleges érzést okoz nekem.. Jah még annyit hogy nem görcsölök rá a helyzetre, próbálok minél lazább lenni meg minden, és ő is mondja hogy annyira nem szűk szóval nem értem és nem tudom mi legyen. 18/L

2014. márc. 16. 14:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy NEM CSINÁLJA DURVÁN, nagyon óvatosan csinálja tényleg!!
2014. márc. 16. 14:32
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Önkielégíteni szoktál/csináltad már valaha? Az lenne a legjobb megoldás, ha először magadnak tapasztalnád ezt ki, hogyan élvezed.
2014. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1-2x próbáltam már de akkor se volt jó érzés, továbbá több testvérem is van, nagy család vagyunk, közös szobánk van, szóval mindig van itthon valaki, és nálunk luxus a kopogás, szóval sose vagyok egyedül hogy próbálgathassam, fürdőbe meg nem lehet bevonulni mert egybe van a wc-vel és ha fél óránál többet vagyok bent már verik az ajtót hogy kell a fürdő. :S
2014. márc. 16. 14:46
 4/8 anonim válasza:
100%
Pedig tényleg az a megoldás! Velem is ugyan ez volt, sőt még a szexet se élveztem, mert nem tudtam én se, hogy hogy jó nekem. Próbálj meg közben fantáziálni, nekem az is segített 18/L
2014. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
94%
Velem is ugyan így volt. Szexnél is. Sokadjára sikerült elérni azt, hogy ne fájjon, azt meg még később, hogy élvezzem is. Tényleg segít ha fantáziálgatsz, vagy ha csak beszélgettek róla. Próbálgassátok többször és menni fog. Sőt nekem az is segített, hogy simogatott közben.
2014. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 23. 17:40
 7/8 anonim válasza:
Ha semleges az èrzès akkor ő nem csinálja jól az ujjazást vagy te nem vagy elèggè felizgulva. volt h csinálta es nen volt jó. aztán izgatta a csiklóm ès utána jó volt.
2014. ápr. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt akartam én is írni. Ha fáj/nincs (még) hüvelyi orgazmus, akkor maradjatok az elejénél a csikló izgatásánál. Ezzel is lehet orgazmust elérni. Sőt, vannak, akik csak így tudnak elélvezni.

Az fontos, hogy nyíltan, őszintéén tudjatok egymással a szexről is beszélni, mi jó, mi nem jó, és ne legyen para, hogy jajmegbántom a páromat, és sértődés se. A bizalom, önbizalom nagyon fontos ezen a téren is.


Ami az önkielégítés lehetőségét illeti, a te helyzetedben tényleg eléggé korlátozottak a lehetőségek, így nehéz ellazulni, ami pedig nagyon fontos ilyenkor. Valóban fontos, hogy megismerd a saját tested, hogy tudd, mit hogyan szeretsz, hogy azt el is tudd mondani.

Azt javaslom, hogy szokj rá az éjszakai "fürdésre", amikor mindenki alszik, kisebb a forgalom.


Ha hasznosnak tartjátok a válaszom, dobjatok meg egy zöld pacsival! :)

2014. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!