Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok, ilyenkor mi a teendő?

Lányok, ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egyre közelebb kerülök a szüzességem elvesztéséhez, viszont lenne egy-két kérdésem, csak normális válaszokat várok!

A lányoknál ugyebár normális az úgy nevezett fehér folyás és emiatt napi rendszerességgel hordok is tisztasági betétet. Ha valaki olyan helyzetbe kerül, hogy "lekerül a bugyi" akkor ez nem gáz? Persze gondoltam arra, hogy nem rakok be a randi előtt, de akkor meg ha a sráctól felizgulok biztos, hogy olyan lesz a bugyim... Ilyenkor mi a teendő? Ti hogy szoktátok csinálni?


2014. márc. 21. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális lehet de én mondjuk nem hordok tisztasági betétet szóval biztos vagy benne hogy ez nem komolyabb? Ha a srác izgat fel az megint más ez esetben egyrészt nem a bugyidat fogja nézegetni másrészt tetszeni fog neki hogy ilyen hatást vált ki belőled és nem csak a bugyidon fogja érezni :)
2014. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én úgy csinálnám, hogy amikor már erősen céloz arra, hogy történni fog valami menj el wc-re vedd ki a betétet, dobd ki és folytathatjátok ott, ahol abba hagytátok!
2014. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a fehér folyás meg az hogy benedvesedsz az izgalomtól nem ugyanaz,szerintem is menj ki előtte wc-re és vedd ki,ha meg attól leszel nedves hogy felizgultál rá az csak izgatni fogja őt is
2014. márc. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg ez gáz, addig ne kerülj olyan helyzetbe, hogy lekerüljön a bugyid.
2014. márc. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!