Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit mondjak neki?

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Naszóval, van egy lány akit már hónapok óta látok időnként amikor hazafele tartok. Nagyon tetszik és tudom is hol lakik, a nevét sajnos nem tudom de szeretnék odamenni hozzá. Mi ilyenkor a teendő ? Mondjam el, hogy igen ez van és ha ő is szeretne megismerni, akkor elhívjam, vagy hagyjak egy levelet a postaládájukban ? Ti minek örülnétek jobban ? Nagyon fontos lenne.

#ismerkedés #fontos #mi ilyenkor a teendő
2014. márc. 3. 20:07
 1/5 liza6789 ***** válasza:
semmiképpen se mond meg neki hogy tetszik neked mert ezt letámadásnak fogja gondolni először próbáld megismerni vagyis menj oda hozzá és beszélgess vele :) majd azután eldöntöd hogy tényleg tetszik e . sok sikert :)
2014. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem írtad, hány évesek vagytok.

De a postaládájukba tényleg dobhatsz egy üzenetet, hogy szeretnél vele megismerkedni, és egyelőre nem találtál erre jobb módot, és örülnél, ha bejelölne facebookon. 29f

2014. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én személy szerint örülnék a leveles ötletnek, szerintem ez nagyon aranyos :) csinálhatod akár az elején név nélkül, hogy izgalmasabb legyen a dolog és ha kapó rá akkor szépen sorjában :)

Hajrá!

2014. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

első: Rendben,nem közlöm vele azonnal, és köszönöm. Esetleg elhívjam valahova ?


második: én 18 vagyok és szerintem ő is akkörül lehet. Ha levelet írnék írjam mellé a navemet is ?

2014. márc. 3. 20:19
 5/5 A kérdező kommentje:
harmadik: hát örülök, hogy tetszik, de ez sajnos csak egy egy irányú beszélgetés lehetne, és nem is tudnám mit szólna hozzá :/
2014. márc. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!