Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszíthetném el?

Hogyan veszíthetném el?

Figyelt kérdés

Nem bírom tovább, szeretnék már egy nővel lefeküdni, 21 vagyok és nem tudok már parancsolni odalent magamnak. Barátnőm nincs és ha lenne akkor ő biztos nem lenne már szűz, ami meg eléggé érdekes helyzetet szülne.


Hivatásossal nem szeretném elveszíteni, mert elég nagy a rizikófaktor, nem akarok összeszedni semmit.


Mindenre nyitott vagyok, ki mit javasol?

(Akik baromságot írnak megy a mínusz)


2014. márc. 22. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj... ?
2014. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Barátnőm nincs és ha lenne akkor ő biztos nem lenne már szűz, ami meg eléggé érdekes helyzetet szülne. "


Ez baromság.

2014. márc. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok és nem túl sok lehetőség nyílik ismerkedésre tanulás mellett. A karon kb. 30 lány van, a nagy része foglalt, a maradék nem az esetem.


Buliban nem igazán jön össze az ismerkedés, nem is ideális hely szórakozóhelyen ismerkedni szerintem, a hangzavarban úgyse lehet beszélgetni.


Más ismerkedési lehetőség meg nem jut most eszembe, de szívesen várok.

2014. márc. 22. 12:01
 4/8 A kérdező kommentje:

Második:


Azért gondolom ezt, mert a 20-on éves lányok többsége már biztos nem szűz, ma már 16 éves lányok többsége sem szűz, nem hogy az idősebbek, ők meg már tapasztaltabb párt keresnek szerintem.

2014. márc. 22. 12:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ellen mi kifogásod van hogy leszólítasz valakit tök random? Mondjuk az utcán.
2014. márc. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a része baromság, hogy ,,érdekes helyzetet szülne", mivel gondolom ezt úgy értetted, hogy ciki lenne számodra. Ez nem teljesen igaz, megfelelő partnerrel nem lenne, gond, bár mivel pont a becsajozás jelenti a fő problémát...

Nem tudok mit javasolni, próbálkozzál többet, jobban és ügyesebben! Légy magabiztos és elégedett. Ne csak erre az egy problémára öszpontosiits, mert elveszi az eszedet.

2014. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne útszélihez menj hanem olyanhoz aki minőséget ad,és megkéri az árát.Nem 10-20 e ft.

Gumit húzni kell amúgy is és nem kapsz el semmit..

2014. márc. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az "inkább szerezz nekem egy nőt" rész ugrott be:) De van benne olyan nem olyan izé, de azéé jó:D:D:D (Nem én csintam, csak rábukkantam én is:))

www.youtube.com/watch?v=Mn2K8AtLLis

2014. márc. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!