Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elvesztettem a szüzességem,...

Elvesztettem a szüzességem, és azóta ha picit is megpiszkálom "ott" már vérzek. Miért?

Figyelt kérdés
Szex után is véreztem, de nem értem azóta ha picit is odanyúlok utána mindig látom hogy véres az ujjam. Nem vérzik sokáig, de azért zavar. Ha pisilés után erősebben törlöm meg, már akkor is... nem szakadt át rendesen a szűzhártya? Vagy ez mitől van?
2014. márc. 25. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy kidörzsölt? Nem fáj olyankor? Vagy fürdésnél?
2014. márc. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne piszkáld


fájt a szüzesség elvesztése? közben is véreztél?

elvileg még néhány napig normálisnak tekinthető

de amúgyis célszerű elmenni első szex után megnézetni magad nőgyógyásszal (ő fogja tudni megmondani, hogy rendesen átszakadt-e, felszívódott-e)

2014. márc. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fáj egy picit, még akkor is néha ha úgy ülök, de csak egy kicsit. Ha megpiszkálom is picit olyan égető, utána kezd el vérezni. De nem nyúlok fel, hanem ott a "lyuk" bemenetelénél lehet valami..
2014. márc. 25. 09:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha szűz hártyád elszakad (akkor az esetek 90% ban az ember vérzik) lehet az is hogy nem szakadt el teljesen és azért de nem akarok hülyeséget mondani sztem is mutasd meg nőgyógyásznak
2014. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézetni orvossal, mert ha vérzik akkor ott seb van. Ha seb van akkor fertőzés veszély is.
2014. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Várok még pár napot szerintem aztán ha nem múlik el tényleg elmegyek.

Egyébként fájt, és közben is véreztem, nem is kicsit. :/

2014. márc. 25. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:

ha annyira aggódsz, akkor miért vársz még pár napot, miért nem mész minél hamarabb orvoshoz?


elég nedves voltál? dörzsölt is?

2014. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!