Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem szakadt át a szűzhártyája...

Nem szakadt át a szűzhártyája az eset után? Vagy csak még szűk neki?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel múlt héten el akartuk veszíteni a szüzességünket. Odáig jutottunk, hogy egyszer behatoltam teljesen neki, vérzett is, fájt is, rögtön utána kivettem, és azzal a tudattal hagytuk abba, hogy áttört a jég, siker. Tegnap ismét együtt voltunk, de amint elkezdtem berakni neki még mindig fájlalta, és volt vérzés is. Miért lehet ez? F/20
2014. márc. 29. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemeddel is megnézted vagy csak a dárdával?
2014. márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerintetek ha egyszer sikerült bedugni, akkor utána már minden tök könnyű lesz? Akiknek nagyon vérzik és nagyon fáj, azoknak több együttlét kell ahhoz, hogy hozzászokjon a hüvelyük, kitáguljon eléggé stb. Fektessetek nagyobb energiát az előjátékba, legyen a lehető legnedvesebb (nyald) és a lehető legtágabb (ujjazd).
2014. márc. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, majd igyekszem segíteni neki ebben.
2014. márc. 29. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!