Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mennyire gáz ha...

Szerintetek mennyire gáz ha egy 27 éves srác még nem smárolt soha? és mennyire lesz majd ez gáz ha netán összejön egy lánnyal és ott kiderül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 30. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Az sokkal nagyobb gáz, hogy azt írtad, hogy "smárolt" Na ezért nem volt senkid még... 26f
2014. márc. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Őő..

Azt hiszem nem értem mit akarsz ezzel mondani..

Kifejtenéd bővebben?

2014. márc. 30. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért derülne ki? Nem kell hülyének lenni és elmondani. Én se voltam épp fiatal az első csóknál és az első szexnél mégsem vették észre a lányok.
2014. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha normális a lány, akkor semennyire nem lesz gáz. Ne izgulj! :)
2014. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LeftBehind ***** válasza:
4. Kulcsszó - "Ha"
2014. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem fog kiderülni, mert nem fog összejönni......
2014. márc. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha nem is gáz de tuti h beszéd téma lesz ez olyasmi amit kamasz korban kell megtapasztalni ami sajnos nekem is kimaradt
2014. ápr. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Ezt már nem lehet kimagyarázni, aki 20 éves korára nem jut el olyan párkapcsolati szinte hogy már ne legyen szűz, azzal nagyon-nagyon komoly gondok vannak, és igenis defektes. Ezt nem értitek meg. Persze kivétel lehet ha egészen idáig mondjuk egy zárdában éltél volna.
2014. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 ez ám a lelki fröccs...
2014. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!