Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálnak sokan nagy...

Miért csinálnak sokan nagy ügyet abból, ha egy huszonéves srác összejön egy 14-15 év körüli csajjal?

Figyelt kérdés
Én is huszonéves vagyok és valahogy jboban kijövök a tini csajokkal, mint a korombeliekkel. Szeretem, hogy egy 14-15 év körüli lány még cuki, aranyos, bájos, szeret játszani, hülyéskedni és nincs úgy befásulva meg valamiért külsőre is jobban bejönnek, látszik még rajtuk a természetesség, a fiatalság. Ez is vonz bennük. Ráadásul az is jó bennük, hogy míg egy korombeli 18-22 év körüli csaj ossem kezdeményezne, addig nálam már nem is tudom hány, főleg 14-15 éves lány kezdeményezett, mert bejöttem neki. Az ember belefárad már, hog ymidnig ő teper, jól esik, ha a csajok is csinálnak valamit és nem csak mindig én teperek egy lányért. Főleg, hogy a legtöbb csaj alapból annyira elutasítós és nem nyitt az ismerkedésre. Legutóbb is voltam havedrommal, láttam, hogy szólítgat le lányoka tés hát elég sok bunkó volt, kb. egy-kettő aki nyitott volt az ismerkedésre, de az az idő, energia rengeteg, amit rászán az ember az ügyre, a lányok meg nem értékelik sokszor, hogy egy fiú odamegy hozzá és kedvesen, udvariasan megszólítja.
2013. aug. 21. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
igazad van tényleg cukik a fiatal csajok amúgy én is szoktam ilyet engem pl nem zavar az ilyesmi :D
2013. aug. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%

………………….._,,-~R

17;’’¯¯¯’~-,,

………………..,-‘’ ; ; ;_,,---,,_ ; ;’’-,………………&

#8230;………….._,,,---,,_

……………….,’ ; ; ;,-‘ , , , , , ‘-, ; ;’-,,,,---~~’’’’’’

~--,,,_…..,,-~’’ ; ; ; ;__;’-,

……………….| ; ; ;,’ , , , _,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯’’~’-,,_ ,,-~’’ , , ‘, ;’,

……………….’, ; ; ‘-, ,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-, , , , , ,’ ; |

…………………’, ; ;,’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-, , ,-‘ ;,-‘

………………….,’-&

#8216; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-‘ ;,,-‘

………………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;__ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,’

………………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’¯: : ’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; _ ; ; ; ; ;’,

……………..,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;| : : : : : ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’¯: ¯’’-, ; ; ;’,

…………….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,_: : _,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | : : : : : ; ; ; |

……………,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ¯¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’-,,_ : :,-‘ ; ; ; ;|

…………..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,,-~’’ , , , , ,,,-~~-, , , , _ ; ; ;¯¯ ; ; ; ; ;|

..…………,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’ , , , , , , ,( : : : : , , , ,’’-, ; ; ; ; ; ; ; ;|

……….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’, , , , , , , , ,’~---~’’ , , , , , ,’ ; ; ; ; ; ; ; ;’,

…….,-‘’ ; _, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’~-,,,,--~~’’’¯’&#

8217;’~-,,_ , ,_,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

….,-‘’-~’’,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; | . . . . . . ,’; ,’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,_ ; ‘-,

……….,’ ; ;,-, ; ;, ; ; ;, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ;’, . . . . .,’ ;,’ ; ; ; ;, ; ; ;,’-, ; ;,’ ‘’~--‘’’

………,’-~’ ,-‘-~’’ ‘, ,-‘ ‘, ,,- ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ‘~-,,,-‘’ ; ,’ ; ; ; ; ‘, ;,-‘’ ; ‘, ,-‘,

……….,-‘’ ; ; ; ; ; ‘’ ; ; ;’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘’-,,_ ; ; ; _,-‘ ; ; ; ; ; ;’-‘’ ; ; ; ‘’ ; ;’-,

……..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;¯¯’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; , ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’-,

……,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; |, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘-,

…..,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|..’-,_ ; ; ; , ; ; ; ; ; ‘,

….,’ ; ; ; ; ; ; ; ; | ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’’,-~’ ; ; ; ; ; ,’

…,’ ; ; ; ; ; ; ; ; ;’~-,,,,,--~~’’’’’’

;~-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…..,-~’’ ; ; ; ; ; ; ,-

…| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,’….’, ; ; ; ; _,,-‘’

….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,’…….’’~~’’¯

…..’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;_,,-‘’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’’~-,,_ ; ; ; ; _,,,-~’’ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

………..| ; ; ;¯¯’’’’¯ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,,-‘

………..’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘

…………| ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;|

…………’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ~-,,___ ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘….’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

………..,’ ‘- ; ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’……….’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ‘,

……….,’ ; ;’ ; ; ; ; ; ; ,,-‘…………….’, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’,

………,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,-‘’………………&

#8230;’’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..,’ ; ; ; ; ; ; ;,,-‘…………………

……’’, ; ; ; ; ; ; ; ; |

……..| ; ; ; ; ; ; ;,’…………………&#

8230;……,’ ; ; ; ; ; ; ; ;,’

……..| ; ; ; ; ; ; ,’…………………

230;…..,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,’’

……..| ; ; ; ; ; ;,’…………………&#

8230;….,-‘ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

……..’,_ , ; , ;,’…………………&#

8230;….,’ ; ; ; ; ; ; ; ,-‘

………’,,’,¯,’,’

’|…………………R

30;….| ; ; ; ; ; ; ; ; ‘--,,

………….¯…’’R

30;……………………..

’-, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~,,

……………………R

30;……………………&#

8217;’-,, ; ; ; ; ; ; ; ; ; ;’’~-,,

……………………R

30;……………………&#

8230;..’’-, ; ; ; ; ; ,,_ ; ;’-,’’-,

……………………R

30;……………………&#

8230;…..’, ; ; ; ; ; ; ‘-,__,--.

……………………R

30;……………………&#

8230;……’-, ; ; ;,,-~’’’ , ,|, |

……………………R

30;……………………&#

8230;………’’~-‘’_ , , ,,’,_/--‘

2013. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
engem sem, 21F vok, és jobban el tok beszélgetni a 14-15-16 évesekkel. (nem szex témába)
2013. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szelena97 ***** válasza:
Az, hogy haveri szintem jóban vagy az ilyen lányokkal, az oké, de még nem elég érettek hozzád, még gyerekek!
2013. aug. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
a dugáshoz nem éretlenek :P
2013. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és jobbak, mert szűkek :D
2013. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

sajnos nem vagytok mind ilyenek :(

15L

2013. aug. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7es, téged megbántott valaki idősebb?
2013. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Ja énis igy vagyok hogy nagyon érdeklődik egy 14 éves lány de nem tudom mit tegyek, sokan azt mondják hogy túl kicsi hozzám, és ezt elmondtam neki de ugy érzem hogy nem kellett volnam, mostmár mind1 szerintem késő már megharagudott és érzem hogy már nincs esély. :(
2013. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert sok a korkülönbség. A fiútol nem normális dolog. Ennyire viszi az agya.

Már bocs.

2013. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!