Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az ilyenből tényleg ekkora...

Az ilyenből tényleg ekkora ügyet kell csinálni? Ekkora szégyen lenne?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi hogy 20 éves vagyok és még szűz. Életem során csak egy barátnőm volt, több nem. Az osztálytársaim elég gyakran csesztetnek vele, hogy még szűz vagyok. Ez most tényleg ekkora szégyen? Nekem sosem az volt a fontos hogy minél gyorsabban elveszítsem a szüzességem. Én csak egy rendes lányt kerestem mindig, aki szeret és én is viszont őt, és vele veszítsem el. Nem úgy ahogyan azt a többi korombeli csinálja De eddig még nem találtam olyat. Szerintetek nem jól gondolom ezt így? Lehet, hogy hülye a kérdés bocsánat érte, de érdekelne más véleménye is. Csak rendes válaszokat írjatok légszíves.

2014. márc. 31. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Jól gondolod barátom,nem kell elveszíttened azért mert mások csesztetnek ezmiat......most kérdem én melyik?Igaz szerelem,vagy 1éjszakás kapcsolat?
2014. márc. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Értelmes emberek körében nem gáz. Viszont azt tudnod kell, hogy néha kompromisszumot kell kötnöd, ne várj túl sokáig az álomnőre, mert lehet, hogy sose jön el, rendes lányokból meg nagyon kevés van, bármennyire is hitegetnek, hogy ők azok, jól figyelj oda, mert szavakban mindenki szeret annak tűnni.
2014. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, ez most népbetegség. Saját magukat minősítik. Én se feküdnék csak azért le egy lánnyal sem. Nekem érzelmek is kellenek hozzá.


23/F

2014. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Most leszek 20, és én is szűz vagyok. És nem érdekel ki mit szól hozzá. Ne hogy már az osztály mondja meg, mit kéne tennem.

Nyugi :)

2014. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 LeftBehind ***** válasza:
Üdv a való világban, örülj neki hogy csak most kezdtek el vele cseszegetni.
2014. márc. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nem szégen, sőt ez egy érdem. Az én párom is 20 éves volt, miker, mikor velem elvesztette a szüzességét. Örülök, hogy így alakult, és nem feküdt le mindenkivel, akivel pl táncolt egy buliban...
2014. márc. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 22 éves vagyok, nem vagyok már szűz, de nem bánnám ha még az volnék. A szűzességemet egy olyan csajjal veszitettem el akit most szivből útálok.

Nem csak a lányok bánhatják meg ezt a dollgot :)

2014. márc. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az osztálytársaid 95%-a szűz mármint a fiuk a lányoknál ez nem nagy szám, ők csak csettintenek.


Az a helyzet h rosszul indítottál azt kellet volna mondanod h volt már 3 b nőm. Mit tom én Eszter, Kati meg Rita, tök mind 1 kitalálsz 3 nevet, és akkor mondtad volna h most nincs. Szerinted kinyomozzák h igaz e ? Kutyát nem érdekli! És akkor már nem kellet volna szembesülnöd ezzel, és ennyivel kevesebb bajod lenne.


Most szerinted ha valaki meleg majd bevallja a suliban h b nők száma nulla mert a pasikat szeretem. Hát nem, mert tudja h agyon vernék minden nap.


Ha te is új helyre mész találj ki egy ilyen kamu sztory-t csak jól jegyezd meg h ne kevered ellentmondásba. Mond azt mellé h szeretsz még bulizni meg piálni és nem lesz gond.

A kutya nem fogja kinézni belőled h szűz vagy.

2014. ápr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
20 vagyok és szűz. El nem tudom mondani mennyire le.rom azt, hogy ki mit gondol. Várok arra a lányra akivel szeretjük majd egymást, bár egyre inkább úgy látom lejjebb kell tennem a mércét. Tudom rossz, hogy csesztetnek azok akikkel minden nap vagy, de ha nem veszed magadra akkor nem fogják tovább csinálni. Légy a magad ura és nevesd ki azokat akik egymáshoz méregetik magukat, mutatva ezzel, hogy mennyire nincs egyéniségük :)
2014. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!