Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mi történt velem :S?

Thor42 kérdése:

Szerintetek mi történt velem :S?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tervezgettük hogy eljött az ideje hogy mind ketten elveszítjük,meg is volt a tökéletes alkalom,de mikor odaértünk volna a "dologhoz" valahogy lelankadtam... ekkor kellett megkérnem hogy orálisan segítsen rá a dologra vissza is jött,de amint felhúztam az óvszert megint lelankadt ekkor rettenetesen megijedtem és megbeszéltük hogy majd máskor,de nagyon félek hogy ez még egyszer megtörténhet,és tudni szeretném mi lehetett velem a baj :S 17/F

2013. febr. 8. 22:50
 1/8 anonim válasza:

"Szerintetek mi történt velem?"


Leírtad a kérdésben. Nem értem.

2013. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az volt a baj, hogy túlságosan rákészültél, és ideges voltál. Előtte igyál meg egy (vagy kettő, esetleg három) felest, hogy nyugodtabb legyél. Menni fog, nyugi... :D
2013. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit kéne tennem hogy ne forduljon elő többször...
2013. febr. 8. 22:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok nem erre gondolni első alkalomkor :)
2013. febr. 8. 22:53
 5/8 anonim ***** válasza:

Bakker te csak kérdezel, de nem olvasol????

Oda írtam, hogy igyál meg egy felest előtte. (feles = 4cl pálinka ; elivleg 5cl lenne, de manapság már csak 4-et adnak.) Az alkohol kis mennyiségben el lazít. Nem leszel ideges. Nem azt mondta, hogy ne gondolj rá, hanem, hogy ne idegeskedj miatta...

2013. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Na ezért nem kell két szüz egy szexbe...
2013. febr. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha maskor felall, akkor müködik is!


Mivel mindketten szüzek vagytok, igy felfokozodik az izgalom.

Mondanam, hogy ne is törödj vele, de ezt könnyü mondani.


Szoval, csak beparaztal es ilyenkor nincs erekcio. Ne csinalj belöle nagy dramat, sokmindenkivel elöfordul elsö alkalommal, föleg ha baratnöje is ugyanugy szüz. Probalkozzatok csak, hidd el, megeri ;)

2013. febr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ekeke ***** válasza:

Amikor épp jó nedves neki, hirtelen tövig bevágod. NEM gumi, nem nyalifali, nem csevegés meg kérlekszépen, hanem bevágod.


Ha fájt és rettenetes, akkor egy hét múlva visszatérsz és követitek a nyulakat.

Ha meg nem fáj/jó, követitek azonnal a nyulakat. De előbb vedd fel az óvszert, mert ha mozogtok, nem lesz időd húszig elszámolni:)

2013. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!