Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy hajgöndöritöm ami...

Van egy hajgöndöritöm ami olyan mint egy kuki és néha azt Magamnak felrakom de egyszersem véreztem szüz vagyok még?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 1. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Kapcsold be. A szűzhártyát ki kell égetni, csak akkor veszted el a szüzességed.
2014. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Addig szűz maradsz, amíg le nem fekszel valakivel!
2014. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a hajgöndörítőmet a hajamra használom, eszembe nem jutott még a puncimba dugni.....te jó ég, mi jöhet még ezek után? A vasaló?????
2014. ápr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy vasló
2014. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"kuki"?

Miért nem nevezel nevén dolgokat?

És miért baleset veszélyes kérdőjeles tisztaságú cuccokat dugdosol fel a legérzékenyebb pontodba? Tudod, hogy elég ha csak egyszer lesz gond ebből?


Ha már segédeszköz, akkor maximum kispárna/vizsugár a házi megoldások közül, minden más szexshop-ból vásárolva! Azok biztonságosak és könnyebb tisztitani is!

2014. ápr. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*kuki*?? hát így első olvasásra te sem lehetsz több 14-nél. A legérzékenyebb pontodba ne ilyet dugj. Keress pasit ha dugni akarsz. Amúgy bármit is dugsz fel magadnak addig szűz maradsz amíg nem egy igazi farok van benned. Ha egy pasi megdug akkor már nem leszel szűz, de addig igen..
2014. ápr. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!