Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 éve szedek Novynette fogamzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve szedek Novynette fogamzásgátlót de még egyszersem engedtem, hogy belém élvezzen a párom mert félek mivan ha nem véd? és múltkor ugy szexeltünk, hogy kivette mielőtt elment volna és elment és utána vissza rakta.

Figyelt kérdés
2013. okt. 17. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Véd.Nem vagy terhes!!!!
2013. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezért felesleges szedned... Szegény pasi..... De hát te tudod.....
2013. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
kamu kerdes :D
2013. okt. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Felesleges hormonbomba a szervezetednek...
2013. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kivéve ha gusztustalan az arcbőröd a fogamzásgátló nélkül akkor ne hagyd abba!!!
2013. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ritkán engedtem az exembe, inkább közvetlen a menstruáció előtt 1-2 nappal.


Egyébként tényleg véd.

2013. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Jó nagy hülye nő lehet aki tényleg ilyet csinál. Szedi a tablettát, de nem élvezhet benne el a pasi??

Na neee!!! Reménykedem ez kamu kérdés, és nincsenek ilyen nők.

2013. okt. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha pedig ennyire besza.rik a félelemtől, akkor ne is szedje a tablettát és használjanak gumit. Ahogy egyik előttem szóló írta, ezért felesleges szedni.
2013. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!