Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A 25 feletti szűz nem annyira...

A 25 feletti szűz nem annyira jól kinéző srácoknak miért javasolja boldog-boldogtalan, hogy menjen diszkóba, mert ott az is dugni fog, aki nem akar, meg társkeresőzzön, mert az tele van normális, kedves nőkkel (nekem 100 ból 1 ha visszaír)?

Figyelt kérdés
A nők miért abból indulnak ki, hogy ők ha picit is csinosak, akkor már halomszámra kapják a leveleket társkeresőn, meg mindenhol a bókokat, még egy nem túl előnyös külsejű pasi helyzetébe képtelenek (igen azok, tapasztaltam) beleélni magukat, hogy milyen az egy este alatti 10 kosár mindenhol. De észt osztani mindenki tud, azt látom.
2014. ápr. 9. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt is írták, ha testileg nem nézel ki jól, alakíts rajta, az nagyon könnyű. Gyúrd ki magad 3 hónap alatt (nekem nem megy ilyen gyorsan), növessz arcszőrt, vágass más hajat, tüntesd el a pattanásokat, és önként fognak a nők hozzád bújni. ,,Valahogy ebben nem hiszek annyira."
2014. ápr. 9. 17:37
 2/7 anonim válasza:
0%
25 felett szűznek lenni ahhoz azért tehetség kell, nem elég az, hogy valaki nem néz ki jól... szerintem próbálj meg változtatni ahelyett, hogy a csajokra fogsz mindent.
2014. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem ajánlja, de hol máshol akarsz ismerkedni? :D


Diszkókban a csajok elsősorban a jól kinéző pasikra fognak menni, még a csúnyábbak is, mert 1 dugásra te is választanál olyat aki jobban néz ki, mint olyat aki kifejezetten ronda. Az meg hogy igénytelen, tunya, pattanásos vagy, ne a másik hibája legyen már :D

2014. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltatok már Disco-ban? Csak, mert a társaság egyik fele 14-18 éves középsulis, a másik fele 30as kopasz csávó.
2014. ápr. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"halomszámra kapják a leveleket társkeresőn, meg mindenhol a bókokat"


Elküldjek párat milyenek ezek a levelek? Kb. olyan szintűek mint a kérdésed.

Tessék itt van pár levél amit társkeresőkön kaptam:


"szia,

köszönöm, hogy olvasol!

Laza kötetlen szexkapcsolatot keresek. Nyitott lennél rá?

Ha van kedved megismerkedni velem, szívesen beszélgetnék veled itt chaten!

Akár anyagi támogatás mellett is"


"Szia!

Én egy kötetlen, testileg-szellemileg érzéki barátkozást keresek, amolyan barátság+... , amiben benne vannak a felfedező beszélgetések és a testi közelség is, ahol nem kell bizalmatlanul méricskélni egymást, és jó érzés, hogy egymással nyugodtan lehet.


43 éves, 190 cm magas, 82 kg, sportos alkatú vagyok, házas, egy nem rossz, de kissé rutinszerű házasságban, amolyan szabad jobbágy..., rendezett körülmények közt élek, nem szeretnék semmitmondó kapcsolatocskák után futkosni, inkább legyünk ott, tudjunk egymásról, és ha időnként kedvünk és alkalmunk van hozzá..., miért ne?


Nem akarnálak birtokolni, ellenőrizni, meg hasonló borzalmasságokat művelni veled..., szabad lennél, sőt nyugodtan beszélhetünk teljesen nyíltan is róla - mint mindenről.

Egy kicsit fölötte lennénk a hétköznapi dolgoknak.


Mit szólsz? Rossz nem sülhet ki belőle..., és persze ismerkedjünk nyugodtan, nem szalad el előlünk semmi.

Pest megyében lakom, egy cég online fejlesztési vezetője vagyok.


Szép napot! Joe"



"Szia!


Rábukkantam szimpatikus adatlapodra, mely alapján szeretnék Veled megismerkedni, ha Te is úgy gondolod.

Így elsőre nem írnék oldalakat. Kérlek, kukkants be hozzám, ha érdemesnek találod válaszra, örömmel olvasnám soraid.


Kíváncsian várom válaszod!

Szép estét!

Gábor"



"Szia!

Nagyon tetszett a bemutatkozásod, bár magadról nem sokat írtál, de szívesen megismerkednék veled. Tulajdonképp szeretőt keresek itt és remélem ez beleillik a te elképzelésedbe is.

41 éves (nagyon fiatalos kinézetű ), nem független, 180 magas, normál testalkatú, barna hajú, kék szemű férfi vagyok az átlagnál kicsit nagyobb intim mérettel.

Kedvelem a szex minden formáját, de különösen a franciás szeretkezést, csókolózást, vad keféléseket, érzékien perverz játékokat,stb. Nemcsak kapni, hanem adni is nagyon szeretek. Imádok puncit, popsit nyalni egyaránt. Állítólag nem csinálom rosszul. Egyébként vonzanak az újdonságok és nem mindennapi dolgok, így szinte minden érdekel a szexel kapcsolatosan.

Röviden ennyit. Ha levelem szimpatikusnak találod, akkor várom mihamarabbi válaszod.

Ákos"



"Szia,Imre vagyok

Tettszik a lapod

Képet láthatok?Beszélünk?

Nézz meg,olvass lapot..."



"Szia!


Arra gondoltam, hogy találkozzunk és ismerjük meg egymást. Te mire gondolsz?"



"Szia!

Szeretnélek megismerni, megtudni mindent, amit elmondanál. Hogy szereted-e a zenét, a virágot, a kávét, hogy melyik a kedvenced... Szeretsz-e 'igazán beszélgetni', vagy akár filmet nézni? Mesélj magadról és kérdezz nyugodtan.

Üdvözletem és kézcsók!"



"Van kedved váltani pár szót ebben a tömegben?"



Ezeket a leveleket random másoltam ide, ez az általános szint, igen egy lány sok levelet kap, de a 99,999999999%-a ilyen. Ezekkel mit kezdjek? Még csak válaszra sem érdemesek.

Ezeket úgy kapom, hogy nincs fent képem (sehova nem töltök fel) és komoly kapcsolatot keresek.

Megint csak a dugásról beszélsz, nem a szerelemről. Eddig nem találtál senkit, ezután sem fog senki szóba állni veled.

2014. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Sanip válasza:

Én azt mondom neked hogy: Megértem ha elkeserítő érzés, hogy vélhetően régen szeretnél már jó nőket pakolni és a közelükbe nem jutsz. Megértem, mert én is nagyon nehezen fértem hozzá a témához és bőven 20 felett voltam már. Pontosan 25, pedig azt mondják a lányok cuki srác vagyok, csak én voltam túlzottan hobbitúltengéses és sose mentem utána csak sírtam hogy miért nincs lányka a lábam közt. Mindenki szeretné, ha a legfinomabb feszes cicik könyörögnének nyálcsorgatva...


De ezért tenni is kell. Ingyen nem adnak audit, csak trabantot. Ha audi kell akkor azért sokat kell dolgozni. Muszáj, hogy jól nézz ki. Nyilván születtél valamilyennek, de azon nagyon sokat tudsz javítani, ezt meg kell tenni bátran az ügyért. Ha nem vagy macsó alkat, de igényes vagy, tiszta vagy, karbantartott alakod van, akkor máris fele annyit kell gürizned és fele annyiszor fognak faképnél hagyni. 100% hogy így van. Amikor rosszul esik, hogy otthagynak, gondolj bele, hogy ez éri meg jobban, vagy a szenvedés a konditeremben meg a csokiról való lemondás. Minden súly emelésénél amikor unod, vagy minden fájdalmas hossz leúszásakor jusson eszedbe az a feszes hátsó, aki majd épp azt méregeti, hogy kinek a legjobb az alakja, kinek tiszta a haja. Te is rájuk hajtasz nyilván, nem a zsíros hajú, igénytelenre...


Egyébiránt, ha az a cél, hogy gyorsan tolj egyet, akkor inkább a fizetős szex. Az olcsón szerzett vacak szex, vagy elfogadható szex egy olyantól akit abszolút nem kívánsz, rosszabb mintha nem is lenne. Ez tapasztalat, jószívvel mondom. Elvezi az önbizalmad, lelohasztja a kedved és nagyobb a kára mint a haszna. Ha a huszadikra csúszik be egy vacak, azt észre sem veszed, az elején legalább élvezd, mégha pénzért is.


Ja és persze ott van az a módszer, hogy megpróbálkozol az ördögi ismerkedéssel. Hiszen a jó szex alapja, hogy kívánd a másikat, azt meg nem lehet cseten lelevelezni, ahhoz randizni kell, ismerkedni, együtt csinálni valamit és nem azon rugózni, hogy mikor tolja a bugyit. De ehhez sem tudod kikerülni az igényességet.


Megéri hidd el. Ez kell az életben máshová is, nem csak a csajokhoz. ;)

2014. ápr. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sokat ér a gyúrás, ahhoz hogy felszedjek jó nőket. Én is egyidőben elkezdtem edzeni meg is nőt az önbizalmam, de nem lettem sokkal jobb. Sokkal inkább fejben dől el az, hogy lesz e szép nőd vagy nem. Az igaz, hogy igényesnek kéne lenni tisztálkodni, jól öltözni és nem túl imponáló, ha valaki elég zsíros, de nem a gyúrás határozza meg, hogy nőnk legyen, a gyúrást magunkért tesszük nem másokért, magunknak edzünk nem a csajoknak, magunknak formáljuk a testünket nem nekik. Ez nem egy szintrendszer, hogyha többet gyúrsz, akkor esélyed lesz a Júliskára, ha még többet akkor a Bözsikére! Ez az egész a magabiztosságunkon és hitünkön múlik. Nem árt száműzni ezeket a sztereotípiákat!
2014. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!