Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális, hogy a barátom nem...

Normális, hogy a barátom nem akar pettingelni, mert nem tudna leállni?

Figyelt kérdés

Lényeg az hogy én 15 vagyok ő 23 6 hónapja vagyunk együtt és szeretnénk lefeküdni és én még szűz vagyok és még pettingelni se pettinegletem még.Én úgy gondolom, hogy ez fontos dolog főleg egy szűz lánynak, de neki az kevés -.-" Mármint ezt ő úgy érti, hogy nem tudna leállni.

Nos főleg a pasik véleményére vagyok kiváncsi, hogy ez önzőség, vagy fogadjam el??


2009. dec. 27. 01:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
33%
fogadd el.. egy 23 éves pasinak szüksége van szexre.örülj h eddig bírta legalább-és örülj neki jobban ha tovább bírja
2009. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

önző. 23 éves létére tudhatná hogy a petting a szex lényeges része (persze ha egy gyors numeráról van szó, amikor csak úgy megkívánják egymást a párok, akkor nem gond, ha nincs). főleg egy szűz lánynál. én kicsit sokallom is ezt a 8 évet. ő valószínű több lányt is elfogyasztott már, azért mondja h nem lenne képes megállni, nyilván a szexet várja a kapcsolattól. én a helyedben ezen erősen elgondolkodnék. persze, a döntésed az agyi érettségedtől is függ. lehet testileg érett vagy a szexre, de szellemileg nem hinném. (és ezt most nem sértésnek szántam)


20/L

2009. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
23 vagyok én is, és nem tudom elképzelni, hogy petting nélkül csak úgy nekiessek egy lánynak, főleg, ha még szűz is. AZt meg végképp nem, hogy ha a lány a kezébe veszi a szerszámom, én kikapjam, és inkább lyukra tegyem. Nehogymá jobban bírja szex nélkül, mint csak pettinggel... Érdekes egy alak. Főleg, ha abba is belegondolok, hogy mit csinálnék én egy 15 évessel... Maximum matekoznék vele, más eszembe se jutna (ok, azért lehet hogy ám mégiscsak, de inkább nem adnék neki hangot :))
2009. dec. 27. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Én le tudnék állni.

Járunk?

2009. dec. 27. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

hm....


1., A barátod egy pedofil állat, csak úgyfest neked imponál, ha egy nagyfiú fogja a kezed

2., Egy 23 éves férfi nem bírja sex nélkül 6 hónapig. Eléggé elfajzott, ha bírja. Én félnék tőle mindenesetre

3., Egy büdös nagy paraszt, ha lendületből akarja belédverni a lompost úgy, hogy előtte nem pettingeltetek jópárszor. Neked meg kell barátkoznod a saját testeddel és az ő testével is, mielőtt élvezni tudnád a sexet. Ha ez kimarad az baj.

4., Semmiképp ne fogadd el, sőt, ha igazán nem akarod szétcseszni az életedet kidobod. Mert meg fog dugni amint hagyod aztán el fog hagyni. Mert egy felnőtt és egy gyerek / tini nem tudnak egy hullámhosszon létezni egy párkapcsolatba.


Addig jó, míg őt hajtja a vadászösztön, hogy szűzlányt kufircoljon, de mikor elmúlik a varázs össze fog törni téged. Ez hiányzik?


Ja, persze, tudom, ő nem olyan.. ne is mondd.

2009. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mégis mitvársz, egy 23 évesnek nemilyen kislánykák kellenek akikkel még semmitsem lehet csinálni csak megcsókolni émegfogni a kezét és elvinni moziba, hanem migazi felnőtt érett nők, és te NEM VAGY AZ, akármit is csinálsz, ha elveszted a szüzességed sem leszel az, csakegy felelőtlen kis csitri.
2009. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

tisztázzunk valamit.

nem tartozik rátok de talán igy kicsit normálisabbak lesztek. 2 éve nem volt nővel és összesen 6-7 csajnál nem volt többel és ez nem kamu. Vesztünk már ösze azon h én siettetem a szexet, amit furcsállok is de ez van. Akar pettingelni de csak mint előjáték. És miért lenne pedofil ha 6 hónapja együtt vagyunk és mégcsak kisem használt bizonyos helyzeteket, pedig akkor igazán bevoltam indulva.

szal csak az a kérdés normális e h csak elöjátéknak tudja a pettinget tekinteni???

2009. dec. 27. 12:57
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

Kislány, mi szóltunk.


Magyarázhatod a bizonyítványod, de nem gondolom, hogy elsős vagy másodikos gimnazista lány létedre akkora tapasztalatod lenne a felnőtt férfiakkal.


Rá fogsz b@szni. Majd mikor ez tudatosul benned a saját butaságod miatt emlékezz erre.

2009. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
? amugy gyrek szinten van, attol még h 23.
2009. dec. 27. 13:46
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

"szal csak az a kérdés normális e h csak elöjátéknak tudja a pettinget tekinteni???"


A válasz: nem, nem normális

2009. dec. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!