Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Heló.12éves vagyok és érdekel...

Szattel kérdése:

Heló.12éves vagyok és érdekel a szex nagyon.13évesen normális elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés
?
2014. ápr. 11. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Igen.
2014. ápr. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
NEM NEM NEM ÉS NEM
2014. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem normális. Ne siess vele, se testileg se szellemileg nem vagy még érett a szexre, azért mert úgy érzed hogy kívánod. Nem kell semmin túl lenned, sokkal többet árthatsz ha elhamarkodottan szexelsz valakivel, mint amikor valójában megértél rá és azt egy számodra érzelmileg is kötődő fiúval teszed. Nagyon fiatal vagy, rengeteg időd lesz még rá, ettől nem leszel felnőttebb :)
2014. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagy vagy lány?

Persze, hogy érdekel, ilyen korba mindenkit érdekel.

De azért van az embernek két keze (esetleg 1 jobb), hogy ezeket a vágyait le tudja vezetni valamely módon.

2014. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem normális, ilyenkor még Barbie-val játszottam, ti meg már baasznátok??? Szörnyű, hogy miket nem képzeltek, nekem sül le a pofámról a bőr miattatok! Erkölcstelen egy generáció vagytok, annyi szent! Fújj!!!
2014. ápr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sok hülye lepontozott.

Pedig észrevehetnétek, hogy fake a kérdés...

2014. ápr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 liza6789 ***** válasza:
szerinted helyes lenne ?? nem is kérdés hogy hülyeség lenne . még meg se jött a mensid és máris szexelni akarsz ?? ha lány vagy persze ..
2014. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia. Ilyen idos korban normalis hogy nagyon erdekel a szex. De elobb tanulmanyozd a tested, fedezd fel hogy mi a jo neked, es kenyeztesd magad. De meg korai lenne elvesztened a szuzesseged, ennyi idosen. Biztos hallod a velemenyuket az embereknek a 12-14 eves lanyokrol akik szexszelnek ossze vissza. Ne akard hogy rolad is ez legyen a velemenyuk. Fiatal vagy meg van idod ra, es addig is masztizz ha annyira nem birod!!De ha nem fogadnad meg a tanacsom arra kerlek, hogy legalabb vedekezzetek!! 17L
2014. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NEM
2014. ápr. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!