Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, akik fiúval veszítettéte...

Fiúk, akik fiúval veszítettétek el: hol, hogy történt? Kapcsolatban vagy 1 alkalmas kaland? Hány évesen? Hány évessel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Fiú fiúval nem tudja elveszíteni, akkor vesztette el egy pasi, ha már járt NŐI nemi szervben.
2009. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Max a segged fogja elveszteni azt a képességét hogy zárni tud és nem folyik ki a szar.
2009. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
43%
már megint a búzák...
2009. dec. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
83%
Istenem, ha nem tudod tolerálni, miért nyitod meg egyáltalán?
2009. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Tudtommal ez egy közösségi portál, ahol tolerálni kellene és segíteni, nem pocskondiázni. Én szívesen segítenék, de nem tudom, hogy tudok-e, mert lány vagyok és heteroszexuális, ám nem sokban különbözik a kettő egymástól. Mind a két esetben el lehet veszíteni a szüzességet egy éjszakás kalanddal, kapcsolatban x évesen. A kor sem nagyon lényeges. Az én párom pl. több, mint egy évvel fiatalabb nálam (20/F és 21/L), az exem kettővel volt. Ja és a helyszín: koliszoba. Nem tudom, hogy mennyire tudtam segíteni, így hogy heteroszexuális vagyok, de legalább megpróbáltam, ahogy elnézem az egyetlen ember vagyok, aki ezt tette. Remélem kapsz majd választ olyan emberektől is, akik hasonló cipőban járnak.
2009. dec. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Itt ne nagyon várj értelmes választ, mert mint láthatod, az emberek nem túl toleránsak...:D
2009. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
92%
Szerintem teljesen mindegy. HETERO vagyok és elmondhatom magammal, hogy az akkori pasimmal jártam egy hónapja. Bár ő csak a szexre utazott, de sajnos naiv módon elhitettem magammal, hogy ettől még szeret. Utána otthagyott. 14 voltam.
2009. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
17:28 szegényke :(
2009. dec. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia én bisex vok és csajjal vesztettem el de voltam fiúval is. Sztem az rohadt ritka h egy fiú fiúval vessze el, mert először mindenki megpróbál megfelelni az elvárásoknak, a melegek is. Aztán ha nem megy akk nem megy.

Am fiúk közül én egy baráttal voltam együtt elöször, hivatalosan nem volt kimondva h járnánk de állandóan együtt voltunk :P Nálunk történt, egy buli után itt aludt nálunk, és akkor. 15 voltam én is ő is.


Ja és boldog karácsonyt mindenkinek még a búzázóknak is XD

2009. dec. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!