Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok+ vibrátor? Valaki...

Szűz lányok+ vibrátor? Valaki magyarázza már el, hogy mi értelme :D

Figyelt kérdés
olvastam pár hszt itt az oldalon, meg kérdést is, hogy szűz lányok vibrátort használnak, meg dildót. kérdezem én: minek? miért jobb egy élettelen dolgot beengedni még az élő szerszám előtt? jobb odaadni a "szüzességüket" és műanyag darabnak? nem látom benne a logikát..egyébként, nincs gondom magával a vibrátor témával, én is rendelkezem vele, de már csak azután jött a lakásba, mikor már jócskán nem voltam szűz...
2009. dec. 21. 01:51
1 2
 1/18 anonim válasza:
77%
Én olyanokat olvastam, hogy ha magadnak veszed el a szüzességed, akkor annyira nem fáj... hát igazából nem tudom, hogy mi az igazság mert az én szüzességemet nem egy vibrátor vette el.
2009. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
szerintme is hulyeseg.
2009. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy szűz lánynak is lehetnek ugyan olyan igényei, mint neked. Neked is van, gondolom használod is. Nem hinnném, hogy nagy a különbség a használat okai között.
2009. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

szia.

én még szüz vagyok, vagyis nem voltam pasival. de vibrátor mar volt.

azért mert ahogy az előttem szolo irja. nekem is vannak szükségleteim. masik ok meg hogy már szerettem volna tudni milyen érzés, éshát hát inkabb ezt választottam mint egy egyéjszakás pasinak odaadni. a masik, hogy ugy csinaltam ahogy nekem jo. több honapig tartott h kitáguljak, bar ne hidd igy is kb 2,5 - 3 cm vastag volt benem, de először be sem ment. én tágitottam magamnak szép lassan egy ujjal majd kettővel és igy tovabb. nekem igy volt jo. és sajnos nem volt olyan kapcsolatom még amiben le is tudtam volna feküdni a pasival. de ,,az örömszerzést,, meg igénylem.


20/L

2009. dec. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%

Hm, nagyon fura, hogy a legtöbben azt hiszik: a vibrátorral behatolást érdemes csinálni...


A vibrátor VIBRÁL. Csiklóizgatásra való, formától és mérettől függetlenül. Szűz lányok is használhatják. Merev vibrátort szigorúan tilos bevezetni a hüvelybe, mert sérülést okozhat.


Amúgy nem pártolom a csikló izgatását vibrátorral, mert aki ehhez szokik hozzá, annak majd gondjai leszenk az ágyban a pasival, és nehezen tud majd elélvezni. Egy elemes vibrátorral a pasi keze, pénisze, ujja soha nem fogja felvenni a versenyt. Önkielégítésre a legjobb a kéz, az ujjak, ez hasonlít a legjobban ahhoz az élményhez, amit egy pasi majd nyújtani tud.


Hüvelybe vezetéshez dildó való, mégpedig lehetőleg nem merev, hanem rugalmas. Árulnak olyanokat, amik kifejezetten emberi bőr hatásúak, fogásra is. A csiklót ezekkel is lehet izgatni, még ha nem is rezegnek.


Szűz lányok inkább ne dugjanak fel maguknak semmit. Várják meg az első fiújukat. Meg fertőzésveszélyes is, ráadásul csak a nők 10%-a tud elélvezni hüvelyi izgatás során. A maradék 90% meg itt teszi fel nagy ártatlanul a kérdését, hogy petting során miért nem tud elmenni, amikor a fiúja ujjazza... :-(

2009. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
hát, okés, értem én. csak hát, azért mégiscsak az igazival az igazi először oda behatolni. szerintem.
2009. dec. 22. 16:14
 7/18 anonim ***** válasza:
95%

A vibrátor NEM VESZI EL A SZÜZESSÉGEDET. -.-''''

Amíg nem járt benned a kékeres, addig szűz vagy, még ha egy uborkát is használsz....

2009. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem mondod?! :D
2009. dec. 23. 19:11
 9/18 anonim válasza:
83%

honnan tudja az aki azt állítja, hogy kevésbé fáj??? két szüzessége volt és az egyiket így a másikat úgy vesztette el vagy mi??? :D érdekes...


16F

2009. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
34%

A szüzességnek ebben a témában 2 értelme van...

az egyik az elm,életi szüzesség,a másik meg a gyakorlati/fizikai.


Elméletben egyvibrátor tényleg nem tudja elvenni a szüzességedet,de gyakorlatilag a szűzhártya bereped tőle.


A pasi meg elméletben elveheti a szűzességedet,ez tény.

De gyakorlatilag csak akkor,ha vibrátor/dildo még nem járt a csajban!


Ezen meg ne vesszetek össze,nem ez az alapkérdés...


És a kérdésre válaszolva:

Én se tudom mi értelme,hogy szűzlány használjon kisegítőeszközt.

Használja a saját kezét,ujjait,azok pont elegek,a többi maradjon a pasira.

2009. dec. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!