Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok+ vibrátor? Valaki...

Szűz lányok+ vibrátor? Valaki magyarázza már el, hogy mi értelme :D

Figyelt kérdés
olvastam pár hszt itt az oldalon, meg kérdést is, hogy szűz lányok vibrátort használnak, meg dildót. kérdezem én: minek? miért jobb egy élettelen dolgot beengedni még az élő szerszám előtt? jobb odaadni a "szüzességüket" és műanyag darabnak? nem látom benne a logikát..egyébként, nincs gondom magával a vibrátor témával, én is rendelkezem vele, de már csak azután jött a lakásba, mikor már jócskán nem voltam szűz...
2009. dec. 21. 01:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
19:27 nálad a pont ;)
2009. dec. 23. 19:31
 12/18 anonim válasza:
100%

szerintem is 1 szűzlánynak is vannak vágyai, és szereti a jó érzést:P

15/L

2009. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
91%
Sok beszolás jár a fejembe de inkább nem.Mindenkinek ügy jó ahogy ö akarja enny atol hogy neked a f.sz kelet elöször az nem biztos hogy a másiknak is az kell elöször.
2009. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
az utolsó hszt nem kommentálnám..a saját szegénységi bizonyítványod mutattad be éppen...
2009. dec. 23. 22:28
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezzel az erővel a szűz fiúk ne maszturbáljonak? :)
2009. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is, szűzhártya elrepedhet sportolástól, vagy vannak olyan csajok, akik ujjazással kezdik, hogy utána ne fájjon annyira, hisz mégis kíméletesebb nekik, ha maguk szakítják át a szűzhártyát. Egy csaj akkor veszíti el a szüzességét, amikor egy húsvér férfi nemiszerv behatol a hüvelyébe.

Előző vagyok, üdv.

2009. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én azért azon is eltöprenkednék hogy mért használnak a lányok műt az igazi helyett.

Ennek több oka is lehet.

Mert minden ember kíváncsi és felfedezi a testét. (ezzel nincs is probléma).

De a fiatalok nem tudnak úgy ismerkedni mint régen most csak el mennek a nagy Buliba oszt már bejött egy egyéjszakás. (persze ezzel sincs probléma egyeseknél de, azért nem mindenki így akarja elveszíteni az elsőt)

Én 16/F vagyok és nem vagyok nagy bulizós és nagy menőmanó akikre buknak a csajok.

És azért próbálkozok de olyan mintha csajozni csak pálinkával megy sörrel lehetne.

(nem mint ha nem szeretném a piát) de ez így nem jó. És igen is vannak rendes srácok/csajok akik nagyon szeretnének a másik nemmel ismerkedni csak nem tudnak.

2011. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán egy lány, aki magának veszi el a szüzességét, önállóbb egyéniség lesz, mint aki az elvárásoknak megfelelően, partnerrel csinálja. Egyébként nem hiszem, hogy bárkinek meg kéne mondani, hogy mi helyes és mi nem, hiszen ezt senki sem tudhatja. Nyilván maga érzi mindenki, mi neki a jó.


"Amúgy nem pártolom a csikló izgatását vibrátorral, mert aki ehhez szokik hozzá, annak majd gondjai leszenk az ágyban a pasival, és nehezen tud majd elélvezni. Egy elemes vibrátorral a pasi keze, pénisze, ujja soha nem fogja felvenni a versenyt. Önkielégítésre a legjobb a kéz, az ujjak, ez hasonlít a legjobban ahhoz az élményhez, amit egy pasi majd nyújtani tud."


Ezzel nem értek egyet. Talán inkább akkor lesz problémája a férfival elélvezésre, ha nincs igazán lelki kapcsolat. A szex az egész más műfaj, mint a maszturbáció, és aki azt is kizárólag testi oldalról közelíti meg, azaz azért fekszik le valakivel, mert szexre van szüksége, nem azért, mert kívánja vagy szereti a másikat, az eleve tévúton jár, és érthető, ha nem tud elélvezni. Mert a szex és az elélvezés csak a dolgok része, nem a lényeg.


"Szűz lányok inkább ne dugjanak fel maguknak semmit. Várják meg az első fiújukat. Meg fertőzésveszélyes is"


A fertőzésveszélyhez nem tudok hozzászólni, de nem igazán értem, mitől állna ez fenn. Viszont, miért kéne megvárni az első fiút? Nem tudom, egy ostoba, éretlen kapcsolat, vagy egy buliban felszedett vadidegen, akivel leginkább csak az alkohol hoz össze, mitől romantikusabb, mint felfedezni a saját tested. Ha ez utóbbit választod, akkor esetleg majd ha eljutsz oda, akkor értelmes, lelkileg se üres TÁRSAT fogsz keresni magadnak, nem az lesz a minél fontosabb, hogy lefeküdj valakivel, elveszítsd a szüzességed, vagy találj bárkit, mindegy kit, csak valakit. Egy csomó rossz döntéstől, bajtól, akár életreszólótól is megkímélheted magad, ha magad fedezed fel a tested, szerintem.

2016. márc. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!