Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kezdek 31 évesen, szűz férfiké...

Kezdek 31 évesen, szűz férfiként begolyózni, és már féltem az agyamat is, mert már minden 2. este azon agyalok, hogy vajon szűz vagyok-e vagy sem, esetleg ez egy rossz tréfa az élettől? Féltem a józan eszemet.

Figyelt kérdés
Nézem egyes ismerősömet, hogy már stabil kapcsolatban él évek óta, sokszor van baba is már stb. Megint más ismerősökre ránézek, akik tudom, hogy szintén 30 körül vannak és szűzek, hát látszik a legtöbben az életundor valamilyen szinten. Vagyis a képeken ezt érzem, ez érződik, kevés mosoly stb. Néha már kezd az agyam megkattanni és azt hiszem, ez nem a valóság, rossz tréfa az egész, biztosan nem is vagyok szűz, tuti voltam nővel. Aztán gondolkodom, és rájövök, soha nem voltam és még csak nem is csókolóztam nővel. Ilyenkor mindig az életem elvételén agyalok, mert felesleges így élni. Nem tudom megemészteni, hogy értelmiségiként egyetlen nőnek sem kellettem, mind elutasított, más utolsó, nálam rondább férfiak max 10 plusz nővel is voltak már együtt. Nem mintha érdekelne a szám, egy is elég volna, ha az lenne az igazi. De érződik az ember minden egyes mozdulatán, ha 30 felett is szűz. Mit tehet az ilyen ember? Pszichológus? Messze lakom a nagyvárostól, hogy igénybe vehessem. Van állásom, de nem keresem magamat rommá, hogy havi 20 ezret neki ajándékozzak (nem tudom mennyi, csak sacc az utazással együtt, nem hiszem, hogy olcsóbb).
2014. ápr. 14. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, én nőként mondom, hogy neked egy kedvesebb prostituált kellene. Akkor végre elvesztenéd a szüzességed, és nem kattognál folyton ezen, mert szerintem meglátszik a viselkedéseden, és pont ezért menekülnek el tőled a nők.
2014. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy meglátszik. Tuti mindig hebegek, ha nővel beszélek, fura mozdulatokat teszek, remegek, izzadok, forgatom a szemeimet stb. Nem lehet ez ellen tenni, sajnos az ember agya egy szivacs és a feltételes reflexek az évek során kegyetlenül rögződnek. Ugye a sok elutasítás mélyen beleivódik az emberbe, akkor is ha nem akar erről tudomást venni és a szőnyeg alá próbálja ezt söpörni. De mindig bízom, hogy végre ez a lány más lesz, elfogad így, nem akarok prostituálthoz menni. De mindegy hány féle nő, egyformák valahogy, ezt a fura viselkedést egyik sem képes elfogadni. Tényleg nem, hogy miért ennyire egyformák, azt én sem értem. Mintha ösztönlények lennének.
2014. ápr. 14. 20:01
 3/12 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon tisztelem őket, de már kezd ilyen meggyőződésem lenni.
2014. ápr. 14. 20:02
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is a 30.-at taposom, de hogy az életem elvételén gondolkodnék, mert szűz vagyok? Ekkora baromságot, már ne is haragudj. Engem is zavar a dolog, ahogy az is zavart, hogy diplomával évekig nem kaptam munkát. De addig mentem utána, amíg megoldódott. Ez is pont ilyen. Nem siránkozni kell, hanem pozitívnak lenni, célokat felállítani és elérni.


Ha a szerzetesek is így keseregnek meg megöngyilkolják magukat, ma nem lenne trappista sajt.

2014. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van még remény, össze kell szedned magadat és egy kis szerencse kell + tenni az ügy érdekében
2014. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A szerzetes az elvből, elhatározásból lett az és vele együtt szűz is, ha úgy adódott és ehhez az életvitelhez ez dukált. De én nem ezt tűztem ki célul, hogy az legyek. Szerinted ha így lenne, akkor feltenném a kérdést?
2014. ápr. 14. 20:39
 7/12 LeftBehind ***** válasza:
"Nem siránkozni kell, hanem pozitívnak lenni, célokat felállítani és elérni." - meg se haragudj, de neked bejött?
2014. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
Fiúk! 26 éves lány vagyok, és csak tanácsolni tudok nektek egy-két dolgot! Először is, nincs abban semmi, ha elmentek egy olyan nőhöz, aki egyrészt átsegít a tűzkeresztségen, és segít a tapasztalatszerzésben. Talán baj az, hogy túl lesztek rajta, és kevésbé lesztek feszültek hölgyek társaságában? Másodszor pedig, férfiak vagytok, igaz? Na akkor pedig ne viselkedjetek lányok módjára! Azt megértem ha egy lány vár az igaz szerelemre és tartogatja a szüzességét, de azért egy 30 éves férfi ne már! Egy nőt ez zavarba hoz...nem beszélve arról, hogy ebben a korosztályban a nők már elvárnak némi tapasztaltságot a férfiaktól. Tessék ezen elgondolkodni! A saját életeteket csak ti tehetitek jobbá, és ideje lenne cselekedni! Biztos szeretnétek lassan családot, feleséget, gyerekeket. Nagy butaság lenne a fiatalságotokat a félelmekre alapozva elszalasztani, és lemondani ezekről a csodálatos élményekről. Tessék elkezdeni intézkedni! :)
2014. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5 év és ugyan ott leszek, de hogy ettől életunt meg megkeseredett legyek? HÁHÁ, na azt NEM!


Lehet élvezni az életet egyedül, megkötések meg felelősség nélkül is!


Nem rajtam múlik az emberiség sorsa, de ha rajtam múlna akkor se érdekelne, amíg jó neme az élet így! Nem is kívánok rajta változtatni!

2014. ápr. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Azt megértem ha egy lány vár az igaz szerelemre és tartogatja a szüzességét, de azért egy 30 éves férfi ne már! Egy nőt ez zavarba hoz...nem beszélve arról, hogy ebben a korosztályban a nők már elvárnak némi tapasztaltságot a férfiaktól. Tessék ezen elgondolkodni! A saját életeteket csak ti tehetitek jobbá, és ideje lenne cselekedni! Biztos szeretnétek lassan családot, feleséget, gyerekeket. Nagy butaság lenne a fiatalságotokat a félelmekre alapozva elszalasztani, és lemondani ezekről a csodálatos élményekről."


Az én nevemben ne nyilatkozz, én sem akarok egyiket sem (max. ha lesz mit örökségként elhagynom ha feldobnám a bakancsot előtte ráíratom akkor a kutyámra esetleg), és nem fogom ezzel a hülyeséggel lekötni az időt!


Mit értesz "csodálatos élmények" alatt? Azt az undorító tevékenységet ahogy készül a gyerek? Pfej!

Hát speciel ha csak ennyi "bajom" lesz az életben akkor üsse kő.


A kérdezőnek is ezt javasolnám, hogy ne foglalkozzon ezzel, legalább is ennyit ne, mert másképpen tényleg pszichológus lesz a vége ezen a piszlicsárés dolgon való rágódásból. (Egy másik 69-es vagyok.)

2014. ápr. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!