Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kezdek 31 évesen, szűz férfiké...

Kezdek 31 évesen, szűz férfiként begolyózni, és már féltem az agyamat is, mert már minden 2. este azon agyalok, hogy vajon szűz vagyok-e vagy sem, esetleg ez egy rossz tréfa az élettől? Féltem a józan eszemet.

Figyelt kérdés
Nézem egyes ismerősömet, hogy már stabil kapcsolatban él évek óta, sokszor van baba is már stb. Megint más ismerősökre ránézek, akik tudom, hogy szintén 30 körül vannak és szűzek, hát látszik a legtöbben az életundor valamilyen szinten. Vagyis a képeken ezt érzem, ez érződik, kevés mosoly stb. Néha már kezd az agyam megkattanni és azt hiszem, ez nem a valóság, rossz tréfa az egész, biztosan nem is vagyok szűz, tuti voltam nővel. Aztán gondolkodom, és rájövök, soha nem voltam és még csak nem is csókolóztam nővel. Ilyenkor mindig az életem elvételén agyalok, mert felesleges így élni. Nem tudom megemészteni, hogy értelmiségiként egyetlen nőnek sem kellettem, mind elutasított, más utolsó, nálam rondább férfiak max 10 plusz nővel is voltak már együtt. Nem mintha érdekelne a szám, egy is elég volna, ha az lenne az igazi. De érződik az ember minden egyes mozdulatán, ha 30 felett is szűz. Mit tehet az ilyen ember? Pszichológus? Messze lakom a nagyvárostól, hogy igénybe vehessem. Van állásom, de nem keresem magamat rommá, hogy havi 20 ezret neki ajándékozzak (nem tudom mennyi, csak sacc az utazással együtt, nem hiszem, hogy olcsóbb).
2014. ápr. 14. 19:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
64%
Úristen! Én segíteni próbáltam, de ezzel a felfogással nem tudok mit kezdeni. Nem tudom hogyan illetve miért alakult ki ez a felfogás bennetek, de ha ez lenne a normális senki nem járna senkivel, senki nem házasodna és senki nem szülne...szerencsére az emberek nagy része nem így látja...
2014. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

7-esnek:


Igen, bejött. Tudjátok, baromira jó dolog, ha az ember párt talál, én is vágyom erre. Tennem kell még érte, hogy jobban nézzek ki, vonzó alternatíva legyek egy nő számára. DE! nem csak ez az egy öröm és cél létezik az életben. Van az, hogy bizonyítasz magadnak, fejleszted magad, egzisztenciát próbálsz teremteni. És igen, ebben ha lassan és nehezen is, de végre kezdek előrébb jutni, ez nekem egy cél például.


A kérdés feltevőnek annyit tudok javasolni, és ezt jó szándékkal mondom, hogy keressen magának célokat. Ha csak annyi az életben a cél, hogy "legyen barátnőm/párom", akkor én se vagyok sikeres, sőt... De meggyőződésem, hogy ettől sokkal többféle élményt, célokat, érdekességeket tartogat ez az egész "élet"-nek nevezett valami.

2014. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!