Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 év feletti fiúk kezdenének...

20 év feletti fiúk kezdenének szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
Két barátom is azért szakított velem, mert még túl tapasztalatlannak tartott és nem akartak ilyen lánnyal kezdeni. Szerintetek van rá esély, hogy egy fiú tolerálja, hogy neki kell "megtanítania" a dolgokra? Vagy ilyen korban már nem szívesen kezdenek szűz lányokkal? L/21
2014. ápr. 18. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem jelentene gondot.
2014. ápr. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Eddig azt hittem hogy a fiúk szeretnek szűzteleniteni :D
2014. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
persze,ha bejön a személyiséged és esztétikusnak talállak akkor nem lenne gond semmi ilyesmivel :) 20/f , senki nem szexistenként születik :D
2014. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak kezdenék, de folytatnám is vele.
2014. ápr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Simán kezdenék vele,mert még én is szűz vagyok,és így legalább együtt fedezhetnénk fel a dolgokat. :)

Én nagyon örülnék neki,ha egy ilyen lánnyal jönnék össze.:)

22/F

2014. ápr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
#5 te bármilyen lánynak örülnél, csak valaki feküdjön már le veled...
2014. ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szűz lányoknak nem a szüzességével, hanem a hozzáállásával van sokszor a baj. Gondolom a srácok is azért hagytak ott, nem konkrétan azért, mert szűz vagy.
2014. ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Türelem és oktató kedv nélkül nehezen, ha valaki csak eldurranni akar az nem fog szívesen ezzel bajlódni.

Aki viszont úgy érzi, hogy érdemes téged "kialakítani" azzal jársz a legjobban, mert valóban rá fogja szánni az időt is meg az energiát is, hogy ki hozza belőled a nőt, kihozza belőled a legtitkosabb vágyaidat. Itt ebben a kérdésben nem csupán a szűzhártya átszakításán van a hangsúly, hanem egy szexuális élet alapjairól...

2014. ápr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én imádnék együtt lenni egy szűz lánnyal, nem lenne teher tanítani és bevezetni a dolgokba, még élvezném is. :)
2014. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen! Szeretem a szűz lányokat.
2014. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!