Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit gondoltok erről bekattantam?

Mit gondoltok erről bekattantam?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok ,elkezdtem melózni ,iratam fel viagrát ,prosztatagyulladásom volt 2 évig ,most talán már helyre jött,


kiskorom óta nagy nemi vágyal rendelkezem amit soha nem tudtam kiélni , sehogy se tudtam csajjal össze jönni ,de hallotam róluk történeteket és láttam is sokszor milyenek

folyton azt hangoztatják hogy amit a fiúknak lehet nekik is lehet ,közbe ők kefélnek össze vssza nem is a fiúk,

szűz vagyok de elmegyek prostizni és rengeteg prostit meg akkarok kefélni ,análba orálba ,egyszerre többet ,szines bőrűt stb... szóval mindent

ha nekik lehet nekem is lehet

mit gondoltok erről



2014. ápr. 20. 09:37
 1/9 anonim ***** válasza:
remélem összeszedsz vmit!
2014. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mért?
2014. ápr. 20. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Azon csodálkozok hogy ha ekkora kanegér vagy akkor miért nem voltál még nővel.

Én eddig csak 1 csajjal voltam tehát jó eredményeket nem értem el a csajoknál de nem is vagyok ennyire rákattanva a szex témára hogy prostihoz menjek.

2014. ápr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg van engedve, de a helyedben prostizás helyett kapcsolatot teremteni tanulnék meg!
2014. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy kicsit be, ja.
2014. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem csak homoszexuális vagy
2014. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
egy szánalomra méltó nyomorék vagy.
2014. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kérdés, akkor teljesen együttérzek veled. Nálam ugyanez a helyzet: egész kisgyerekkoromtól van nemi vágyam, de ez abszolút nem látszik rajtam és sosem vonzottam a csajokat.


Ha a kérdés vicc, akkor szánalmas vagy.

2014. ápr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha hát elégé bevagy katanva
2014. máj. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!