Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ismertek olyan nőt (25 év...

Ismertek olyan nőt (25 év körül) a környezetetekben, aki még mindig szűz? Ha igen, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Negatívan, pozitívan vagy semlegesen értékelitek a dolgot magatokban?
2014. ápr. 3. 19:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ismerek, és egyszerűen hidegen hagy
2014. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ismerek, és totál leszarom.
2014. ápr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
ismerek, a 2 legjobb barátnőm még szűz. úgy gondolom, h elszúrták a fiatalkorukat. még barátjuk sem volt, pedig nem csúnyák. az egyik eléggé válogatós, neki annyiszor összejöhetett volna, csak ő azt várja, h jön a herceg a fehér lovon, és minden csudiszép. őneki szerelem kell első látásra... a másikat mintha nem is annyira érdekelné a szex, meg a pasik... persze semmi közöm hozzá, de ezt már nekik is elmondtam, h a szerelem, a szex baromi jó dolog, és sajnálni fogják, h huszonévesen nem volt részük ilyenekben.
2014. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez csak mítosz. Nőben ilyen nincs.
2014. ápr. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én kettőt is ismerek aki tuti szüzek, nem volt még pasijuk se. Majdnem minden nap találkozom velük. Az egyikük nagyon de nagyon dagadt (bocs), a másik meg olyan fiús, furcsa. De nem leszbi, mert lánnyal se láttam még.
2014. ápr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek, de a 3-asra reagálnék: ha valaki egyszerűen nem találkozik olyannal, akibe bele tudna szeretni, akkor sztem becsülendő, főleg egy nőben, hogy van benne annyi tartás, hogy nem válik ösztönlénnyé és fekszik alá valakinek, csak mert a szex jó dolog. A szex jó dolog harmincvalahány évesen is, és még tovább is. De az egy kapcsolat legmagasabb szintje kellene legyen, ma meg sokan előbb lefekszenek egymással, aztán kezdenek el ismerkedni. Én is ugyanígy vagyok mint az a 2 barátnőd, csak férfiben. És megjegyzem, én sem vagyok csúnya, és lehetett volna alkalmam nekem is. 24/F
2014. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én is ismerek ilyen, kicsit furcsállom, de igazából nem érdekel. de ez miért olyan fontos?
2014. ápr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én ismerkedtem itt eggyel, de pár üzenet után már nem írt vissza. Szociális fóbiája van, meg szerintem azt gondolta, hogy csak szexet akarok. Ennek a lánynak például segíteni szerettem volna. Kíváncsi vagyok az ilyen lányokra. Arra, hogy miért szűz valaki 25 évesen. Illetve, hogy soknak még barátja sem volt.
2014. ápr. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen lány vagyok. Kb. 1 hónap múlva 24 leszek és még szűz vagyok, igazából kapcsolatom se volt még. Őszintén szólva egyáltalán nem szégyenlem, hogy még szűz vagyok. Szerintem inkább az felháborító, hogy 13-14 évesen már nem szűz valaki.
2014. ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek a hatos válaszolóval,és minden tiszteletem hogy a mai világban így gondolja.Maradj ilyen ne add lejjebb és megtalálod a párod.Egyébként szívesen ismerkednék a kérdésben szereplő lányokkal,mert Én is szűz vagyok,vagy olyanokkal akik nem ítélkeznek felettem e miatt.Szoboszlói lakos vagyok.

Lassan oda a fiatalságom és még nem is éltem,de vágyom a párkapcsolatra,együttlétre.Lányok írjatok.

2014. ápr. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!