Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor veszti el az ember a...

Mikor veszti el az ember a szüzességet, ha ujjazás során szakad ki a szűzhártya vagy ha a pénisztől?

Figyelt kérdés
(vagy ebben az esteben nem a szűzhártya a lényeg? ) F/16
2008. júl. 29. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor veszíti el egy lány a szüzességét, amikor a pénisz behatol, attól függetlenül, hogy megvan-e a szűzhártyája vagy sem. Ujjazás során a szűzhártyája szakadhat át, de attól a lány még nem a szüzességét veszíti el. Kicsit fura, de így van.
2008. júl. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem a szűzhártya a léyneg... Azt akár a tampon vagy egy erős tornagyakorlat is átszakíthatja. Ettől azonban még a lány szűz. Szerintem a szüzesség elvesztése egyértelműen az első szeretkezéskor történik.
2008. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ez nem egy olyan dolog, amit hű de pontosan definiálni kellene.

Nincs róla papír, hogy most történt, nincsenek elvárások, meg semmi se.

Az emberek általában arra mondják azt, hogy már nem szüzek, ha lefeküdtek egy férfival/nővel, és aktus is volt.

Ennyi.

2008. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2008. júl. 29. 23:53
 5/6 anonim válasza:
67%
Én azt szeretném megkérdezni hogy mikor velem tortent a ujjazás én elégé véreztem és azt mondták nem vagyok szüz! van aki azt mondja hogy szüz vagyok .most meg vagyok ijedve hogy mivan...? legyszii mondjáátokk má el hogy szüz vagyok-e még?
2008. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszadónak:

ameddig nem hatolt be pénisz a hüvelyedbe addig tulajodnképpen még szűz vagy. Persze van aki már ekkortól azt mondja magáról, hogy nem szűz. Ezt te döntöd el.

2008. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!