Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai társadalomban nagyon...

A mai társadalomban nagyon ciki, hogyha egy lány még szűz 20 évesen? Sok fiúnak nem kellenék így, illetve szakításra adhat okot, ha kiderül egy friss kapcsiban?

Figyelt kérdés
Már 16 éves korom óta minden éveben úgy gondoltam, ha lesz egy stabil, normális kapcsolatom, akkor készen állok rá, hogy elveszítsem. De nem így jött össze. Úgy pedig nem akartam, hogy csak megtörténjen, nem számít ki az illető. A külsőmmel nincs probléma, átlagos súlyú, sokak szerint csinos lány vagyok, inkább a jellememmel. Tartózkodó vagyok és félek is, hogy csalódok. Csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy ma ez ciki dolognak számít-e úgy általánosságban? Néha mikor belegondolok, hogy 12-13 évesen "divat" elveszteni, én meg...nos?
2014. ápr. 21. 04:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gond. Inkábbis ebben a korban én még úgy gondolom, hogy dícséretes, hogy nem feküdtél össze mindenkivel :) Az ilyeneknél remélem, hogy az első kapcsolatuk hosszú és tartós lesz :)
2014. ápr. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és ebben a korban, meg hogy olvasod itt a kérdéseket, jogosan vagy tartózkodó és félsz a csalódástól.
2014. ápr. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, majd megtalálod azt a személyt aki érdemes rá. F/26
2014. ápr. 21. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
20 évesen nem gáz. talán 23 től valamennyire az mert már a csaj is megkattan addigra meg tapasztalatlan stb.
2014. ápr. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább plusz pont. :) Nálam legalább is...
2014. ápr. 21. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%
Én nem ítélnélek el érte:-)
2014. ápr. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

"12-13 évesen "divat" elveszteni"


Nem egészen, inkább 16/17/18/19 évesen. (divat szó nélkül)

És a kérdésedre a válasz, nem gáz. Meg tudsz magadon is segíteni. (Ha érted mire gondolok.) :D

2014. ápr. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mellesleg, biztos kaptál a kérdés feltevése óta pár privát üzenetet. Jól gondolom? Ilyenkor mindig jönnek a segítők.
2014. ápr. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld magad emiatt. Nincs az korhoz kötve, kinek mikor kell elveszítenie. AMikor majd érzed, hogy itt az ideje, akkor te magad meghozhatod ezt a döntést. Nm kell emiatt aggódnod :)
2014. ápr. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én vártam még kicsit tovább mint te. Nem kellett volna. Az illető jól megvezetett hiába, várattam még őt is hónapokig, mert bizalmatlan voltam. Lehazudta nekem a csillagos eget.

Szóval hátránynak nem az, sőt jó érzés lehet, h megvan az esélyed még olyannak odaadni, aki nem csak hazudik.

Másfelől meg emlékszem, engem már frusztrált 20 fölött, h semmi tapasztalatom nincs és jócskán félénkebb voltam miatta.

2014. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!