Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai társadalomban nagyon...

A mai társadalomban nagyon ciki, hogyha egy lány még szűz 20 évesen? Sok fiúnak nem kellenék így, illetve szakításra adhat okot, ha kiderül egy friss kapcsiban?

Figyelt kérdés
Már 16 éves korom óta minden éveben úgy gondoltam, ha lesz egy stabil, normális kapcsolatom, akkor készen állok rá, hogy elveszítsem. De nem így jött össze. Úgy pedig nem akartam, hogy csak megtörténjen, nem számít ki az illető. A külsőmmel nincs probléma, átlagos súlyú, sokak szerint csinos lány vagyok, inkább a jellememmel. Tartózkodó vagyok és félek is, hogy csalódok. Csak véleményekre lennék kíváncsi, hogy ma ez ciki dolognak számít-e úgy általánosságban? Néha mikor belegondolok, hogy 12-13 évesen "divat" elveszteni, én meg...nos?
2014. ápr. 21. 04:09
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nem. A lányok cikinek tartják, ha egy fiú szűz, fordítva viszont inkább előny.
2014. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Semennyire nem ciki.

Én örülnék neki.

18/F

2014. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy "kapcsiban" ciki
2014. ápr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
számomra is a kapcsi szó hagy némi kívánnivalót maga után. :)
2014. ápr. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
az sokkal cikibb meg szerintem szánalmas is ha valaki 12-13 évesen divatból veszíti el,amúgy meg mi köze másoknak ahhoz hogy szűz vagy-e vagy sem,max. a barátodnak lehet köze hozzá, nem értem hogy mért kell ebből egyáltalán ilyen kérdést csinálni hogy divat meg ciki...
2014. ápr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én kimondottan örülnék egy szűz lánynak. Volt már ilyen kapcsolatom és imádtuk egymást.
2014. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Én 19 éves vagyok (F) és még szintén szűz. Nem azért, mert nem lett volna alkalmam elveszteni, csak meg akartam adni a módját. A (nagybetűs) lánnyal szeretném, neki tartogatom, bár fiúknál nincs akkora fizikai jelentősége, mint egy lánynál, de azért nekem fontos, hogy ne egy buliban, ne egy vadidegennel, és ne hirtelen fellángolásból történjen meg. Én ezt nem tartom cikinek, sőt, egy icipicit büszke vagyok rá. Az, hogy mi a "divat", azzal meg ne foglalkozz. Legyél egyedi, olyan, mint senki más sem! :) Én is arra törekszek!
2014. ápr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nálam ez megbecsülést és tiszteletet vált ki. Legyél büszke magadra!:)
2014. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Nekem pont egy ilyen lány kéne. Egyáltalán nem ciki, hiába mond bárki bármit.

Pl. nekem pont ilyen lány kellett, és találtam is, azóta együtt vagyunk, 20 évesen vesztette el velem.

24/F

2014. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
* kellett
2014. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!