Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mire számítsak első együttlétk...

Mire számítsak első együttlétkor? 18 éves, még szűz!

Figyelt kérdés
Tehát szűz a pasi. Többször olvastam itt és más oldalakon is, hogy majd nagyon hamar elmegy. Tegyük fel ha nagyon felizgul, szex se kell hozzá? Mármint pl boxerba vagy csak úgy szimplán elmegy és kész... Van ilyen? Komolyan, mit csináljak? Mire figyeljek majd? Mi van ha csak úgy elmegy...mit mondjak neki? Nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni. Hogyan reagáljak rá? Pár tanács kellene. Szűzzel még nem voltam. 20L

2014. ápr. 23. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

sehogy

nem kell túlspirázni

attól mert szűz még nem biztos h hamar elszáll


ha mégis nyugtass meg és kérd h simogasson akkor téged

nyugi ált hamar feláll nekik újra

2014. ápr. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, elsőre hamar el fog menni.

Szerintem úgy "oldhatod" meg legsimábban, ha először pld orállal eljuttatod a csúcsra, és csak másodszorra, kis pihenő, petting után akarod élesben vele a szexet. Jobban fogja bírni, és annyira kapkodni sem fog.

2014. ápr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az elso eppen h kifejezetten hosszu volt :D

Mert "fura(uj) erzes volt". Nem a megszokott jobb kez. Vagod.

2014. ápr. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:

A kulcs a kommunikáció. Szerintem a fő feladatod, hogy megnyugtasd, megszabadítsd a szorongásától, a drukktól, hogy nem fog jól teljesíteni. Nyugodtan magyarázz el neki mindent részletesen, mondd el, neked hogy jó, te mitől élvezed, hogy ne teljesen neki kelljen kitalálni, mit hogyan.

Én is az orált javaslom először, abban neki abszolút nincs teljesítménykényszer, másodszorra meg már biztos nem fog az első érintéstől elsülni :)

24F

2014. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!