Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sosem voltam még szűz lánnyal...

Sosem voltam még szűz lánnyal izgulok!?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szóval bnőmmel megbeszéltük hogy hamarosan itt lenne az ideje annak a bizonyos első alkalomnak, mindketten igy látjuk.

én még sosem voltam szűz lánnyal igy hát amikor bnőm bejelentette hogy ő még az hát nem kicsit lettem ideges. Persze csak mert izgulok. Eddig előtte 3 bnőm volt de már mind tapasztaltak voltak sőt egyikük idősebb is volt nálam.

Szóval segitségre lenne szükségem hogy mit csináljak majd másképp? Vagy mire kell jobban odafigyelni? Kell valami kellék, nemtudom haverok mondták a törölközőt vagy zsepit vagy nemtudom a vér miatt, azt mondták biztos lesz és ez is problémás mert eléggé fóbiás vagyos és mondhatjuk h félek a vértől rendesen.

Nagyon parázok ennyire még semmitől se tartottam nem csak magam miatt hanem nem akarom hogy neki rossz legyen szeretném ha mindig örökké emlékezne rá és nem azért mert olyan rossz volt.:D

Ő is tart tőle mondtam hogy várhatunk még de nem akar várni. Szóval segitseteeeeek :D :| bármi ötlet\tanács jól jön! Köszönöm előre is:)



2014. ápr. 22. 22:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Ha ennyire próó vagy akkor most hol itt a gond? Vagy ez vagy az nem igaz...
2014. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
pont ezaz hogy velük máshogy kell bánni és semmi tapasztalatom ilyen téren mert szinte ő az első akivel tényleg komoly a kapcsolatunk és nem egy egyèjszakás kalandnak induló este jöttünk össze
2014. ápr. 22. 22:58
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Figyelj arra, hogy kellően felizgasd, hogy ne fájjon neki annyira, lassú legyél, ha szól azért, ha fáj, akkor állj meg kérdezd meg tőle, hogy hagyjátok-e abba vagy ne. Ha te lennél a lány akkor mondanám, hogy csak akkor hagyjátok abba, ha nagyon fáj, ha kicsit, akkor még folytassátok, mert pár mp. és elmúlik a fájdalom. De ilyet ne mondj a barátnődnek, mert lerugdos az ágyról, gondolom érthető, hogy miért.

Ujjazni is szabad előtte, de lassan és mielőtt a péniszed bebújtatnád.

Sokat puszilgasd az arcát, hogy azzal is nyugtasd, hogy vigyázol rá.

Most ennyi jutott az eszembe. Kellően felizgatás, lassú tempó, nyugtatás, ha parázik.

2014. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
előtte sokáig csókolózzatok, meg legyen petting meg ilyesmi, az a lényeg h nagyon nedves legyen a csaj, a biztosnág kedvéért vehetsz sikosítót is, ert ha nem lesz eléggé endves, akkor baj lesz... a többit meg már az előttem lévő elmodnta, a lémyeg h ngaoyn lassan csináltad
2014. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
huu köszönöm utolsò kettőnek:) igyekezni fogok mert sajnos hajlamos vagyok csak magamra figyelni. De akkor ezek szerint semmi "jóra" ne számitsak? Úgy értem gondolom nekem se lesz jó a megállások stb. miatt neki meg a fájdalom miatt..
2014. ápr. 22. 23:21
 6/13 Rékcsi ***** válasza:
100%

Ne mondj ilyet h semmi jóra nem számíthatsz. Minden figyelmedet irányítsd rá, ha tényleg szereted ez nem lesz nehéz, nem biztos h gyakran meg kell állnod, és az se biztos h fájni fog neki, sőt még a vérzés sem biztos. Számíthatsz jóra, mép pedig arra h te lehetsz az első férfi aki egyé válhat azzal a lánnyal akit mindennél jobban szeretsz és ez felbecsülhetetlen :)

Sok sikert és ne görcsölj rá, éreztesd a lánnyal h tudod mit csinálsz és jó kezekben van :)

2014. ápr. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kis technikai segítség...


A hozzászólások számától ne ijedj meg, ami téged érdekel, az egyrészt a 12. oldal közepén van, illetve a 15. oldaltól megy rajta vita. :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__51..

2014. ápr. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Semmi jóra nem számíthatok?" - na ebből derült ki, hogy közelébe se szabadna menned olyan lánynak, akire vigyázni kell.
2014. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1. Elsősorban RÁ figyelj

2. Hosszú előjáték - nyalás míg nem tocsog, de akár orgazmusig (megj.: nekem orgazmus után nehéz az aktus, mert a vágyam hirtelen lenullázódik és kiszáradok)

3. Lassan próbálj beléhatolni, ha fáj neki, állj meg (megj.: barátom is így csinálta, csak épp nem akart menni, így "megunta" és határozottan benyomta. Na, az bromira fájt, de legalább "túlvoltam" rajta), közben simogasd, csókolgasd, tereld a figyelmét

4. Ne akadj ki, ha a közben leállít (fájdalom, félelem, ilyesmi), akkor befejezitek máshogy és legközelebb 2. felvonás

5. A végén dicsérd (tökmindegy, bénázott-e, stb.), csókolgasd, simogasd, mutasd ki, hogy szereted.

2014. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, tanácsokat:) már ki is tűztük az időpontot és kezdek kicsit megnyugodni szerencsére:D
2014. ápr. 23. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!