Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Léteznek még olyan pasik,...

Léteznek még olyan pasik, akik kedvesek aranyosak és nem a szex az első nekik valamint még 25-30 évesen is szüzek?

Figyelt kérdés
Csinosnak mondott 24 éves nő vagyok, talán ezért is de mind ilyen alfa majmok találtak be, akik éjjel nappal csak szexet akartak. Én már egy olyan férfire vágyok, akinek nem a szex az első és kedves, aranyos valamint esetleg még megőrizte a szüzességét is 25-30 évesen.
2014. ápr. 26. 12:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nem inkább csak ki akarod őket nevetni?
2014. ápr. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

1-es

Nem!! Normális pasit szeretnék, nem idióta pasis pasit

2014. ápr. 26. 12:57
 3/38 anonim ***** válasza:
52%

Az a gond, ha egy férfi nem hajszolja a szexet, és nem "alfa majom" akkor valószínű a nők se nagyon érdeklik. Ezért nem is nagyon érdeke, hogy legyen kapcsolata, inkább elvan a kis világában, és érdekli minden más, teszi ezt depressziósan, életuntan.

Biztos találkoztál már olyan idősebb férfiakkal, öregurakkal, akik gyűlölték a nőket, meg folyton beléjük kötöttek. Na ők azok, akik nem annyira "alfa majmok" de inkább ne akarj tőlük semmit.

Amúgy meg nem mindegy, hol keresel párt magadnak, az interneten minden más, mint az életben.

2014. ápr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre hogy sok itt a 25 éves szűz de azok általában szexet akarnak azért siránkoznak itt :D
2014. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
0%
Aki 25-30 évesen még szűz az minden csak nem normális... És attól még hogy valaki szereti a szexet lehet kedves és aranyos... 24/F
2014. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Gáz, hogy magamra ismertem a leírásban?
2014. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Van, bár már jó egy éve párkapcsolatban élek.

A szüzességemet meg mielőtt még jönneka rosszalló megjegyzések, szándékosan tartogattam az igazinak. Mert van, akinek ez még jelent valamit.

De kérdező, biztos van még olyan, aki hasonlóan gondolkozik hozzám, és független.

2014. ápr. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Ha még vársz öt évet, pont benne is leszek a megadott korhatárban. És lehetsz a barátnőm.
2014. ápr. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

7-es


Na pont ilyen férfira vágyok, tudom nagyon kevés az ilyen, akiknek az a lényeg, hogy az igazinak tartsák meg. Utáltam mindig is az átlagot, a tömeget, ugye most az a lényeg hogy minél előbb veszítsék el a pasik, ezért egy ilyen pasi egy kincs, mert nem "tömeg" :)

2014. ápr. 26. 13:09
 10/38 anonim ***** válasza:
A lányok szerint "kedves, aranyos" vagyok. Az biztos, hogy odatettem magam minden kapcsolatban, nagyon lelkes voltam, ha volt valakim, és odafigyeltem rá. De kiestem a körödből, mert 20 évesen már 3 lánnyal voltam együtt :(
2014. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!