Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves szűz lány már érett...

20 éves szűz lány már érett lehet a szexre? Ideális ez a kor neki elveszíteni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bőven.
2014. ápr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen, jó.
2014. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Fizikailag biztosan érett hozzá. Már csak azt kell eldönteni, hogy lelkileg mennyire felkészült. Ne csak azért veszítse el, mert már 20 éves!
2014. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
A kor megfelelő, de nem muszáj rögtön ágyba bújni első jöttmenttel, mert betöltötted a 20-at.
2014. ápr. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

szia :) rólad van szó? ha igen, akkor az én véleményem:

a szex számomra a szerelem kiteljesedése, a teljes eggyé válás azzal, akibe szerelmes vagy, akivel együtt szeretnél lenni (élni). Szerintem szükség van hozzá lelki harmóniára, őszinte, komolya kapcsolatra. Hogy valóban társak legyetek. Hogy tudjatok beszélni bármilyen témáról, ha csak a technikai dolgokat nézzük: a szexet is "tanulni" kell. Kitapasztalni, hogy a párodnak mi, hogyan esik jól. Illetve tudatnod kell vele, hogy Neked mi a jó. Ehhez őszinte, bizalmas kapcsolatra van szükség. Ahol szépen, lassan megismeritek egymás testét, lépésről-lépésre fedezitek fel a szexualitás szépségeit. Ilyen értelemben nem kötném konkrét korhoz, de sajnos mostanában nagy divat lett, hogy nagyon fiatal tinik, csak úgy "miért ne?" alapon lefeküdjenek egymással. Ezért mondanám, hogy nem árt egy bizonyos szellemi érettség is hozzá. Azt, hogy ez nálad mikor következik be, csak Te érezheted. Ha van párod, akkor ti ketten dönthetitek el, hogy mikor érzitek úgy, hogy ez már nem csak egy futó kaland, hanem együtt szeretnétek folytatni. Én annak a pártján vagyok, hogy akkor feküdjünk le valakivel, ha vele akarunk élni, bár ez nem sokszor örvend nagy népszerűségnek. SZóval, a lényeg, hogy ne bánd meg, szerintem ehhez komolya kapcsolat és szerelem kell. Remélem, tudtam segíteni ;)

2014. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De nem lesz kínos, vagy fura, hogy még 20 felett is szűz vagyok? Mármint hogy egy fiú vajon mit szólna hozzá
2014. ápr. 29. 21:09
 7/19 anonim válasza:

Akkor veszítsd el, ha te jónak látod, ne törődj azzal hogy ciki-e vagy nem.

Ha te úgy döntesz, hogy lelkileg már kész vagy rá, csak akkor tedd meg!

2014. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem lesz fura sőt, hidd el a fiúk szeretik ezt általában.
2014. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%

Én 21 évesen vesztettem el. Persze bennem volt a para, hogy ez mennyire ciki már, barátnőim már nem voltak szüzek (ki partiban, ki a barátjával vesztette el...). De nem volt olyan kapcsolatom, ami tényleg kielégítő lett volna minden szempontból. Partiban lett volna rá alkalmam, de kösz, inkább kihagytam :D

A barátommal már egy éve ismertük egymást, mikor megtörtént... persze előtte már sokáig tapasztaltuk egymást :) És egy darabig fel sem merült, hogy fontos lenne a behatolás.. olyan jó volt anélkül is :)

Szóval ne azért, mert 20 vagy... hanem mert tényleg van olyan, akivel szívesen lefeküdnél.

2014. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Egyébként, bár ő furcsának találta, de azért imponált neki, hogy mégis csak ő az első.
2014. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!