Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 éves szűz lány már érett...

20 éves szűz lány már érett lehet a szexre? Ideális ez a kor neki elveszíteni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 21:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

5ös vagyok megint

igen a 10es mondja jól: ha egy férfi igazán szerelmes általában kitüntetve érzi magát, ha ő lehet az első. legalábbis én még élőben nem hallottam olyanról, hogy ez negatívan hatott volna a fiúra. Szerintem ne foglalkozz másokkal ebben a kérdésben, csak magaddal és a pároddal / jövendőbeli pároddal ;)

2014. ápr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi ciki! MOndd meg neki, hogy legyen ovatos, mert neked ez lesz az elso. Amennyiben szeret a fiu, megerti, es boldog lesz, hogy o neked az elso.
2014. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én 23 évesen - sőt, lehet 24 volt az - feküdtem le a barátommal. Előtte egy hónapig petting, és utána. Ha szeret a srác, megérti és mindent úgy csinál, hogy neked is jó legyen, "felkészít" az elsőre, és csak akkor hatol be, mikor TE megfelelőnek érzed az időpontot.


Tőlem a barátom megkérdezte - kb. egy hónapos rendszeres petting után -, hogy félek-e még, és mivel rábólintottam, még maradtunk a pettingnél (pedig ő már nagyon akarta volna), csak rákövetkező 2.3. alkalommal történt meg az aktus.

2014. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 kikicsoda válasza:
100%

A kérdezőnek: Ha az a fiú eddig szeretett, most imádni fog, mert tudod, te egy ritka kincs vagy ebben a romlott világban! :))

Minden jót!

2014. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 kikicsoda válasza:
100%
A 13:36-kor válaszolónak is minden elismerésem, jó mostanában ilyeneket hallani.
2014. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
13as: és nem érezted úgy, hogy kissé lemaradtál ennyi idősen a korábbi szexuális életről? Mármint hogy csinálhattad volna hamarabb is, csak viszonylag ilyen későre húzódott.
2014. ápr. 30. 18:49
 17/19 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más hogy mikor érett, van olyan aki 15-16 évesen már kész van rá de ettől még nem lesz rosszabb ember. Ha te úgy érzed hogy kész vagy rá akkor kész vagy rá.
2014. máj. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
nem gáz egyáltalán! :) ha ugy erzed keszen allsz ra es testileg-lelkileg akarod, kivanod a szexet hajra! de ha csak testileg allsz ra keszen, es lelkileg nem, akkor az amugyis a legtobb embernek kellemetlen elso alkalom neked meg jobban fajhat. ne gorcsolj nagyon ra, ismerjetek meg egymast/ismerd meg magadat. Ne izgulj, kesobb nagyon fogod elvezni! :)
2014. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Akkor veszíted el, ha felkészültél rá, és szereted a párod. Nem azért mert ezt diktálja a divat. Ha 40 évesen érzed úgy, akkor 40 évesen lesz az első alkalom.:) Ne érdekeljen senki véleménye, ennél intimebb kérdés NINCS. és ez mindig két emberre tartozik. Ui.: nem az az értékes nő, akit 4-en 5-en vagy 20-an "felpróbáltak".
2014. júl. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!