Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetne köztünk VALAMI annak...

Lehetne köztünk VALAMI annak ellenére, hogy utál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, akivel pár hónapja nagyon jóban voltam. Nem a legrendesebb srác, kifejezetten gonosz, bánt mindenkit (szavakkal) stb, velem viszont nagyon kedves volt. Megbeszéltük, hogy majd szexelünk. Aztán történt egy kis baj..olyat tettem, ami miatt a fiú megutált. Hónapokig engem is bántott szavakkal, soha nem köszönt, utál(t). Most viszont mintha lazább lett volna velem, de nem tudom. Beszólt valamit ami nem volt durva, én meg mondtam neki hogy b*szdmeg. Erre ő: "dugni akarsz? szólj bármikor,aztán..nemám soha" De ezt olyan viccesen mondta és nemtudom. Szerintetek annak ellenére, hogy utál/nem kedvel, még lefeküdhetnénk?
2014. ápr. 30. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?

Ja... 14 :D

2014. ápr. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyílvánvalóan nem. Középiskolába járok.
2014. ápr. 30. 17:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Most komolyan hány éves vagy? Miért akarsz lefeküdni olyannal akivel nem is jársz? Gondolkozol mit akarsz csinálni? Nem is csodálom, ha úgy beszél vele, meg ha csak szexet akarsz ne csodálkozz, ha r*bancnak fognak nézni, és okkal is teszik azt. Nőj fel inkább!
2014. ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja középiskolás... gondolom 15-16 éves. mindenesetre a felfogásod nem több egy 14 évesnél. ezt tanítják manapság az iskolában h feküdjünk össze mindenkivel kapcsolaton kívül? gratulálok
2014. ápr. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

18:28-as

Hé! Én éppenséggel 14 vagyok, de közel, s távol nem, ilyen a gondolkodásom.


Amúgy kérdező! Minek, akarsz lefeküdni, olyannal, akit nem szeretsz? Ha mégis "összejönne", és a srác utál. Ne csodálkozz, ha elhíreszteli mekkora r*banc vagy.

2014. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. persze nem az összes 10en évesre gondoltam. tudod akinek nem inge..
2014. ápr. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
akarom mondani 4es vagyok :D
2014. ápr. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem szeretem? Konkrétan bele vagyok esve.:) Talán oda kellett volna írnom.
2014. ápr. 30. 19:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Pfff...aztamindenit :""D most vesztettem el a reménységemet az emberiségben. Megértünk a pusztulásra...
2014. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!