Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most mit tegyek? Tanácsokat,...

Most mit tegyek? Tanácsokat, tippeket kérek! :D (bővebben lent)

Figyelt kérdés

17 vok,fiú és még szűz.A eggyik barátom(lány),mondhatni h talán a legjobb,el határozta,h elveszti a szüzességét.A poén az,h az eggyik közös barátunkal,csak azért mert mind a 3-an elhatároztuk,újévi fogadalomank.Ennyi erővel velem is lefeküdhetne,ha már így segít a közös barátunknak,mondtam neki.Erre azt mondta,h ok,de már csak jövőre,mert szilveszterre egy másik csávóval tervezi.

Az ok,h szerintem eléggé beribancodott,próbáltam is megbeszélni vele,de neki ez így jó.Hát nem vagyok én semmi rossznak az elrontója!Még azt is mondta,h azért hagy csak 3.-nak,mert mivel legjobb barát vagyok,annyit megérdemlek,h tapasztaltabb legyen.

Szóval,tanácsokat kérek,hogy legyen neki felejthetetlen,mert annyival tartozok neki én is.(Megsúgom nem csak 1 alkalmat akarok vele)


2009. dec. 25. 23:47
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Illatos gyertyákkal például,a legfontosabb a másikra vonatkozó figyelem.Kérdezd sokszor,de ne állandóan,hogy jó-e neki.:)
2009. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
83%
Szintem titt aszar ez a megtervezös dolog..meg a csajt szintem szard le:D:D azt csak kitalálta hogy azért vagy 3. mert több tapasztalat..haggyad mááááááárr:D:D:
2009. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nekem tök mindeggy,csak veszítsem már el!:DÉs még ha csak 3. is,de dobogós hely az életében.

Na de tippeket,tanácsokat várok továbbra is!Mit csináljak vele,az elmélet megy,de hátha vannak tuti tippek.Azon kívül,h 1.előjáték,2.dugás.

Attól félek,h hamar elmegyek majd,szóval egy csomag óvszert azért bekészítek.:D

2009. dec. 26. 00:27
 4/24 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy 15 évesen vesztettem el, de hálisten nem estem abba a hibába, amibe te fogsz. 14 évesen egy kis, okééé.mondjuk ki, ribanc volt a szobámban, ketten voltunk, de a kezdeményezései ellenére sem feküdtünk le. 1 évvel később, a barátnőmmel, igazi barátnőmmel történt meg a dolog. És mivel ő is szűz volt, sokkal jobban ment.
2009. dec. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Az én koromban már egyre kevesebben szüzek és eddig is csak 1 barátnőm volt és az is csak igen rövid ideig,szóval nem jutottunk el odáig.Mi van akkor,ha most sokáig nem megint nem lessz.Semmi kedvem 18 éves szűznek lenni és nem árt ha tapasztaltabb az ember.Mire leszek 20-on éves,addigra már elég tapasztalt legyek,h ha el megyek egy buliba és felszedek valakit egy estére ne legyek már béna.Én azt mondom,h ki kell használni minden lehetőséget az életben!Az első csókomra is 17 évet kellet várnom,akkor ki tudja a sexre mennyit kéne.:/
2009. dec. 26. 00:42
 6/24 anonim ***** válasza:
17 vagyok :)
2009. dec. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Lehet igazad van, de egy komoly kapcsolatnál szerintem ronthatja majd az önbecsülésed.
2009. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szép történet, és szánalmas is... F/28
2009. dec. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
17 éves korodra összeszedsz egy jó kis nemi betegséget.
2009. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

ez aztán az életszemlélet... "Mire leszek 20-on éves,addigra már elég tapasztalt legyek,h ha el megyek egy buliba és felszedek valakit egy estére ne legyek már béna."


Tényleg ez a cél? hogy a bulikba összetudj szedni vmi ribancot? És ha csak arra kell, akkor miért érdekel hogy neki jó legyen?

2009. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!